2011-02-05

KSIĄŻKA

Konkurs dla aktywnych Ruszcie się dziewczyny

Aktywny styl życia nie zawsze był modny, ale zawsze warto było uprawiać sport i wypoczywać aktywnie. Lubisz sport? Nie znosisz siedzieć w jednym miejscu, a wypoczynek oznacza dla Ciebie aktywne wypoczywanie? Jeżeli jesteś aktywną kobiety, mamy idealny konkurs dla ciebie. „Ruszcie się dziewczyny” – zobaczcie co tkwi pod tym tajemniczym tytułem.
Aktywnym warto być już od lat młodzieńczych, dlatego też portal udziewczyn.pl oraz serwis Traseo.pl organizują razem konkurs dla kobiet aktywnych. „Ruszcie się dziewczyny”, a nagrody będą wasze.
Co należy zrobić?
Wystarczy, że prześlesz do nas fotografię, na której uprawiasz swój ulubiony sport lub która przedstawia Twoją ulubioną formę rekreacji, a najlepsze zdjęcia zdobędą bardzo atrakcyjne nagrody, które z pewnością będą idealne dla osób, które kochają ruch. Zdjęcie wraz z danymi adresowymi wyślij na maila Agnieszka@udziewczyn.pl lub konkurs@traseo.pl Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone, a nagrody są bardzo atrakcyjne.

Co można wygrać?
Do wygrania mamy 10 książek – przewodników turystycznych „Bursztynowy Szlak Greenways. Przyroda, tradycja, ludzie”, które z pewnością wykorzystacie podczas swoich aktywnych wypraw.

„Bursztynowy Szlak Greenways. Przyroda, tradycja. ludzie”

Autor: Krzysztof Bzowski, Dominika Zaręba
Wydawca: PolskaTurystyczna.pl/Amistad, Fundacja Partnerstwo dla Środowiska

Konkurs trwa od 05.02.2011 do 05.03.2011.

A tak wyglądają nagrody.Dziewczyny ślijcie zdjęcia i wysyłajcie do nas.Ogłoszenie wyników w Dniu Kobiet 8 marca.

REGULAMIN KONKURSU
 1. Konkurs organizowany jest przez  portal udziewczyn.pl i Traseo.pl
 2. Data rozpoczęcia konkursu: 05.02.2011
 3. Data zakończenia konkursu: 05.03.2011
 4. Nagrodami w konkursie są jest 10 książek – przewodników turystycznych „Bursztynowy Szlak Greenways. Przyroda, tradycja, ludzie”.
 5. Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników portalu udziewczyn.pl oraz portalu Traseo.pl.
 6. Osoby niepełnoletnie biorą udział w konkursie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.
 7. W przypadku wygrania nagrody przez osobę niepełnoletnią, nagrodę odbiera rodzic lub prawny opiekun takiej osoby.
 8. Konkurs polega na przesłaniu fotografii (wraz z danymi adresowymi), na której uprawiasz swój ulubiony sport lub która przedstawia Twoją ulubioną formę rekreacji, a najlepsze zdjęcia zdobędą bardzo atrakcyjne nagrody. Zdjęcie należy wysłać na maila Agnieszka@udziewczyn.pl lub konkurs@traseo.pl.
 9. Ze zwycięzcami konkursu portal udziewczyn.pl niezwłocznie skontaktuje się poprzez maila w celu powiadomienia ich o wygranej.
 10. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą konkursu przez 14 dni, portal wyłoni innego zwycięzcę.
 11. Nagrody zostaną wysłane na koszt udziewczyn.pl
 12. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie prawdziwych danych osobowych: imienia, nazwiska i adresu zamieszkania. Podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych osobowych albo niepodanie ich w ogóle powoduje wykluczenie z konkursu.
 13. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez portal udziewczyn.pl z siedzibą w Częstochowie.  
 14. Udziewczyn.pl informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania.
 15. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronach udziewczyn.pl.  
 16. Nagroda rzeczowa nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 17. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
 18. Udziewczyn.pl zastrzega sobie zmianę niniejszego regulaminu bez podania przyczyny i bez informowania uczestników konkursu.
 19. Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.
 20. W zakresie, w jakim prace nagrodzone w Konkursie będą stanowić utwory w rozumieniu ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, zwycięzcy Konkursu oświadczają, że:
  posiadają pełne prawa autorskie do nadesłanej kompozycji i prawa te nie są w żadnym zakresie obciążone ani ograniczone na rzecz osób trzecich;
  Zgłoszenia muszą być unikalnymi treściami, stworzonymi specjalnie na potrzeby danego konkursu. Teksty i zdjęcia, które dostępne są już w internecie, na innych serwisach, będą dyskwalifikowane. Zwalniają Organizatora od wszelkich roszczeń osób trzecich związanych z ewentualnym naruszeniem autorskich praw majątkowych lub niemajątkowych oraz dóbr osobistych w związku z korzystaniem przez Organizatora życzeń w zakresie publikacji wyników Konkursu; poprzez przesłanie pracy konkursowej w sposób określony w niniejszym Regulaminie, wyrażają zgodę na publiczne udostępnianie pracy konkursowej na stronach serwisu www.udziewczyn.pl lub na stronach innych serwisów internetowych prowadzonych przez Organizatora.
   

Komentarze (3)

nutka 216 (2011-03-01 18:59:40)
udział w konkursie
Dziękuje za odpowiedż.Fotki już wysłane. Pozdrawiam Dana
Redakcja (2011-02-18 11:50:34)
konkurs
Witam, Wiek to żadna przeszkoda, przyjmujemy wszystkie zgłoszenia i serdecznie zapraszamy do konkursu:) Redakcja udziewczyn.pl
nutka216 (2011-02-17 21:11:59)
Zapytanie
Witam! W związku z pomysłowym konkursem,w którym mam zamiar wziąć udział mam takie pytanie:czy obowiązuje jakiś limit wieku dziewczyn? Jestem dziewczyną lat 52-czy to nie za dużo? DanaProszę o odpowiedż.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar