2011-02-04

Twarz

Pielęgnacja i ochrona skóry - krem dla całej rodziny

Świetna wiadomość dla praktycznych – od dzisiaj nie trzeba kupować jednego kremu pielęgnacyjno-ochronnego dla dzieci i kolejnego dla dorosłych. Do pielęgnacji nawet małych dzieci doskonale nadaje się. ..

RODZINNY KREM PIELĘGNACYJNO-OCHRONNY do twarzy i ciała. Jest to najnowsza propozycja Laboratorium FLOSLEK. Krem ma same zalety: hipoalergiczny, oparty na naturalnych składnikach, bezpieczny dla dzieci, testowany klinicznie i dermatologicznie, w wygodnym, dużym, ekonomicznym opakowaniu. Doskonała jakość za rozsądna cenę.

Skóra, niezależnie od wieku i typu, narażona jest na szkodliwy wpływ wielu czynników zewnętrznych, które prowadzić mogą do pogorszenia jej wyglądu i kondycji. Wahania temperatur, wiatr czy promienie słoneczne powodują, że cera szybko traci właściwy poziom nawilżenia, staje się szorstka i popękana. Szczególnej opieki wymaga cera wrażliwa, sucha czy alergiczna – skłonna do powstawania różnego rodzaju podrażnień. Istotnym problemem jest również zapewnienie odpowiedniej ochrony i pielęgnacji znacznie delikatniejszej i podatniejszej na uszkodzenia skóry niemowląt i dzieci.

RODZINNY KREM PIELĘGNACYJNO-OCHRONNY dobrze zabezpiecza skórę twarzy i ciała zarówno dzieci jak i dorosłych, chroniąc ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Krem skutecznie odbudowuje cienką warstwę lipidową naskórka, doskonale nawilżając i regenerując skórę. Ponadto łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie napięcia i szorstkości pozostawiając skórę miękką i delikatną. Krem jest wydajny i bardzo łatwo się rozprowadza na skórze.

Cena: 14,00 PLN (op. 250 ml)

RODZINNY KREM PIELĘGNACYJNO-OCHRONNY firmy FLOSLEK jest dostępny w aptekach i drogeriach na terenie kraju.

Komentarze (2)

promyczek (2011-02-16 22:50:29)
mam
Nie był drogi jak na taki słój, więc zaryzykowałam i super sprawa - na spacery w torbie idealny. Nie podrażnia skóry mojej córci, więc nawet gdy się czyms wymaże i musze obmyć Ją mokrymi chusteczkami czy wodą, to ten kremik potem fajnie łagodzi buźkę. Nawet do dłoni moich mega przesuszonych dobrze się sprawdza i przynosi ulgę. Bardzo mi pasuje
calimocho (2011-02-07 22:58:24)
krem rodzinny
Krem jest świetny i naprawdę nadaje się dla całej rodziny. U mnie w domu uzywają go i dzieci i ja z mężem :) Doskonale zabezpiecza i pielęgnuje skórę. Działa łagodnie, bo nikt z nas nie ma żadnych podrażnień. Szybko się wchłania. Jest bardzo wydajny,  nawet gdy "obsługuje" 4-ro osobową rodzinę :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar