2011-02-03

Bielizna

Walentynkowy prezent od RESERVED

Walentynkowy akcent w szafie zawsze pożądany, zwłaszcza 14 lutego. RESERVED na tą okazję przygotowało specjalną kolekcję walentynkowej bielizny dla kobiet.

Czas na wyjątkowe prezenty właśnie nadszedł!. Walentynkowe święto daje możliwość modnego obdarowywania. Tu liczą się miłosne akcenty-coś słodkiego, coś czerwonego i blisko ciała.

Bielizna to prezent bardzo osobisty ale walentynkowa okazja „przyzwala” na takie podarunki dla ukochanej osoby. W kolekcji RESERVED można zauważyć wpływy lat 50. Dominują bardotki w seksownej koronkowej czerni czy czerwieni. Występują również subtelne wzory w delikatne kwiaty, w odcieniach błękitnego nieba i ecru.

W walentynkowej kolekcji pojawił się również deseń printowych serc, idealny na tę okazję- bardzo dziewczęcy ale równocześnie uwodzący swoim wdziękiem. Podobnie jak seksowne stringi czy bardzo ponętne figi w koronkowej i kwiatowej odsłonie.

Miłosny prezent na walentynki nie musi być bardzo dosłowny. Można wybrać ulubiony deseń czy materiał, kupić przewrotny, osobisty drobiazg. Oprócz miłosnej czerwieni warto zwrócić uwagę na wzór drobnego tartanu albo różanego ogrodu.

Ważne by walentynkowy czas był wyjątkowy, ciekawy i zabawny. Bieliźniany akcent w miłosnych kolorach będzie z pewnością świetną niespodzianką z okazji zakochanego Walentego.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar