2011-02-01

ROZRYWKA

Walentynkowy konkurs z Zone Romantica

Już  14 lutego w dni powszednie o godzinie 21:00  na kanale Zone Romantica premiera wcale nie - tak - nie winnej romantycznej komedii pt. „Siedem grzechów”. W związku z premierą filmu portal udziewczyn.pl i kanał Zone Romantica organizują walentynkowy konkurs. Zobacz co można wygrać.

Dowiemy się, czy są jeszcze ludzie bez grzechu.

Siedem grzechów to historia o głównych grzechach ludzkości: pysze, chciwości, nieczystości, zazdrości, łakomstwie, gniewie, lenistwie…To także historia budząca skrajne emocje – od miłości po zawiść – Beatriz, rozpieszczonej dziedziczki, która zwykła dostawać wszystko czego chce, wliczając w to mężczyzn.

Ale każdy grzech tęskni za cnotą. W tym przypadku „cnota” ma na imię Dante i jest wiernym małżonkiem – rzadkość w dzisiejszych czasach – w którym Beatriz zakocha się bez pamięci. Postanowi odbić go żonie i matce jego dzieci, Clarice. Poprosi o pomoc Agathę, wszechmocną szefową tajemniczego stowarzyszenia, i zaproponuje jej… swoją duszę. Ale Agatha stwierdzi, że by zdobyć Dantego, Beatriz musi go zmienić. Gdy tylko Dante popełni każdy z siedmiu grzechów głównych, marzenie Beatriz się spełni.

Takie będzie Siedem grzechów. Grzesznicy dowiedzą się, czym jest prawdziwa miłość, a święci to poczują. Ludzie uczą się tylko na swych błędach – a my ich po prostu będziemy obserwować…


Ze względu na zbliżające się Walentynki oraz cudowną atmosferę jakie niosą, zapraszamy na konkurs, w którym do wygrania jest jedna z czterech książek pt. „Sześcioro podejrzanych”, ufundowanych przez Prószyński i  S-ka.

Aby stać się posiadaczem książki trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe.

Czy Siedem grzechów to  telenowela brazylijska, hiszpańska czy meksykańska?

Oprócz odpowiedzi napisz swoją opinię: Dlaczego ludzie oglądają telenowele?


Na Wasze odpowiedzi czekamy pod adresem Agnieszka@udziewczyn.pl do dnia 14.02.2011 r. CZTERY poprawne odpowiedzi wraz z najciekawszymi opiniami zostaną nagrodzone. Nagrody do laureatów konkursu zostaną wysyłane pocztą.

Konkurs trwa od 01.02.2011 do 14.02.2011.

A oto nagroda:Sponsorem nagród jest Prószyński i S-ka. To polskie wydawnictwo prasowe i książkowe, działające w latach 1990-2008, oraz nazwa handlowa, pod którą od początku 2009 ukazują się książki wydawane przez wydawnictwo Prószyński Media.

Zone Romantica prezentuje najbardziej pasjonujący świat uczuć, namiętności, intryg i dramatów z całego świata. Kanał oferuje pełne napięcia i romantyzmu seriale, filmy, muzykę oraz wspaniałą rozrywkę.

Więcej na stronie: www.pl.zoneromantica.tv

REGULAMIN KONKURSU
 1. Konkurs organizowany jest przez  portal udziewczyn.pl
 2. Data rozpoczęcia konkursu: 01.02.2011
 3. Data zakończenia konkursu: 14.02.2011
 4. Nagrodami w konkursie są 4 książki "Sześcioro podejrzanych".
 5. Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników portalu udziewczyn.pl oraz firmy Prószyński i S-ka.
 6. Osoby niepełnoletnie biorą udział w konkursie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.
 7. W przypadku wygrania nagrody przez osobę niepełnoletnią, nagrodę odbiera rodzic lub prawny opiekun takiej osoby.
 8. Konkurs polega udzieleniu poprawnej odpowiedzi na pytanie oraz wyrażeniu swojej opinii na pytanie: Dlaczego ludzie oglądają telenowele. Cztery poprawne odpowiedzi i najciekawsze opinie zostaną nagrodzone. Odpowiedzi wraz z danymi adresowymi należy przysłać na adres Agnieszka@udziewczyn.pl
 9. Ze zwycięzcami konkursu portal udziewczyn.pl niezwłocznie skontaktuje się poprzez maila w celu powiadomienia ich o wygranej.
 10. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą konkursu przez 14 dni, portal wyłoni innego zwycięzcę.
 11. Nagrody zostaną wysłane na koszt udziewczyn.pl
 12. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie prawdziwych danych osobowych: imienia, nazwiska i adresu zamieszkania. Podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych osobowych albo niepodanie ich w ogóle powoduje wykluczenie z konkursu.
 13. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez portal udziewczyn.pl z siedzibą w Częstochowie.  
 14. Udziewczyn.pl informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania.
 15. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronach udziewczyn.pl.  
 16. Nagroda rzeczowa nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 17. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
 18. Udziewczyn.pl zastrzega sobie zmianę niniejszego regulaminu bez podania przyczyny i bez informowania uczestników konkursu.
 19. Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.
 20.  

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar