2011-01-31

Bielizna

Wygraj seksowną bieliznę na Walentynki

Jesteś specjalistką/specjalistą w sztuce uwodzenia? Masz swoje sposoby, które są niezawodne w zwróceniu na siebie uwagi płci przeciwnej? Kochasz flirt i uwodzenie? Mamy dla Ciebie konkurs, w którym możesz się wykazać i jednocześnie wygrać coś bardzo seksownego albo dla siebie albo dla swojej ukochanej. Prezent idealny na Walentynki. 
Piękna i kusząca bielizna to podstawa garderoby każdej kobiety, która uwielbia czuć się seksownie. Specjalnie na walentynki portal udziewczyn.pl oraz firma Kinga (www.kinga.com.pl)  zorganizowały konkurs, w którym można wygrać 3 komplety niezwykle seksownej bielizny. Sprawdź się i wygraj coś seksownego dla siebie albo dla swojej ukochanej. Zaskocz swoją drugą połówkę.

Co należy zrobić?
Napisz w dziesięciu, krótkich punktach swoje niezawodne sposoby na uwodzenie, zamieść je na naszym FORUM w katalogu SPRAWY INTYMNE -ROMANS – SPOSOBY NA UWODZENIE, a my wybierzemy trzy najlepsze, te które najbardziej podziałały na naszą wyobraźnię. Warto spróbować swoich sił bo taka bielizna jest warta grzechu.

Co można wygrać?
TRZY komplety niezwykle seksownej bielizny firmy Kinga.

Konkurs trwa od 31.01.2011 do 14.02.2011.

Pokaż nam jak uwodzisz, jeżeli to na nas zadziała, nagroda będzie Twoje, a warto, zobaczcie co można wygrać.REGULAMIN KONKURSU
 1. Konkurs organizowany jest przez  portal udziewczyn.pl i firmę Kinga (www.kinga.com.pl)
 2. Data rozpoczęcia konkursu: 31.01.2011
 3. Data zakończenia konkursu: 14.02.2011
 4. Nagrodami w konkursie są TRZY komplety seksownej bielizny firmy Kinga.
 5. Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników portalu udziewczyn.pl oraz firmy Kinga.
 6. Osoby niepełnoletnie biorą udział w konkursie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.
 7. W przypadku wygrania nagrody przez osobę niepełnoletnią, nagrodę odbiera rodzic lub prawny opiekun takiej osoby.
 8. Konkurs polega na napisaniu w dziesięciu, krótkich punktach swoich niezawodnych sposobów na uwodzenie, zamieść je na naszym forum w katalogu SPRAWY INTYMNE -ROMANS – SPOSOBY NA UWODZENIE, a portal udziewczyn.pl wybierze trzy najlepsze, te które najbardziej podziałały na wyobraźnię.
 9. Ze zwycięzcami konkursu portal udziewczyn.pl niezwłocznie skontaktuje się poprzez maila w celu powiadomienia ich o wygranej oraz podania przez zwycięzców danych osobowych oraz adresu, na który zostaną wysłane nagrody.
 10. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą konkursu przez 14 dni, portal wyłoni innego zwycięzcę.
 11. Nagrody zostaną wysłane przez firmę Kinga na koszt firmy.  
 12. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie prawdziwych danych osobowych: imienia, nazwiska i adresu zamieszkania. Podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych osobowych albo niepodanie ich w ogóle powoduje wykluczenie z konkursu.
 13. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez portal udziewczyn.pl z siedzibą w Częstochowie.  
 14. Udziewczyn.pl informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania.
 15. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronach udziewczyn.pl.  
 16. Nagroda rzeczowa nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 17. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
 18. Udziewczyn.pl zastrzega sobie zmianę niniejszego regulaminu bez podania przyczyny i bez informowania uczestników konkursu.
 19. Uczestnicy konkursu zgadzają się na otrzymywanie newslettera i reklam.

Komentarze (4)

mela (2011-06-17 13:51:14)
komplet
 Ten pierwszy błękitny komplet jest niesamowity! Najbardziej podobaja mi sie te szorciki.
Klaudia (2011-02-07 09:02:53)
fajna bielizna
drugi komplet bielizny jest ekstra! Fiolet jest mega modny w tym sezonie :) i do tego jeszcze ta czarna koronka, bardzo seksowny zestaw! :)zresztą mam kilka komplecików od Kingi
malgosia c. (2011-02-06 18:29:56)
bielizna Kinga
Śliczne te bieliźniane perełki :)  
NekropolisQueen (2011-01-31 17:14:41)
konkurs
Ta bielizna jest cudowna!!! Napewno wezmę udział w tym konkursie!!!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar