2011-01-20

DZIECIAK

Bajkowe witaminy

Czasem zastanawiamy się jak nakłonić nasze dzieci do zażywania witamin. Producenci proponują różne możliwości i mają różne propozycje dla rodziców i ich ukochanych maluchów. Plusssz Zizzz to pyszne witaminy dla dzieci w formie kolorowych cukierków, które zabawnie musują w ustach i są dostępne w czterech owocowych smakach: pomarańczy, wiśni, truskawki i maliny.

 
Moc zabawy dostarczają naklejki z ulubionymi bohaterami Disneya, rebusy i kolorowanki dołączone do opakowań. Można je zbierać i się nimi wymieniać. Plusssz Zizzz uzupełnia codzienną dietę malucha w witaminy i wapń niezbędne do jego prawidłowego rozwoju. Pomoże wzmocnić organizm i zwiększyć odporność ruchliwym, aktywnym i ciekawym świata małym zdobywcom. Co ważne, produkt jest całkowicie bezpieczny, bo zawiera tylko naturalne barwniki i nie ma w nim konserwantów. Dzieciaki uwielbiają te zabawnie musujące na języku tabletki w owocowych smakach! Do tego można zjeść aż 6 tabletek dziennie bez obawy przedawkowania. Preparat jest przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Komentarze (3)

również mama (2013-06-24 13:21:29)
już wiem
Dostałam na mail taką odpowiedź od tej firmy : W nakrętkach umieszczona jest krzemionka, która odpowiada za utrzymanie właściwej wilgotności w opakowaniu. Chyba jest nie grożna skoro używana jest do produkcji kosmetyków.
również mama (2013-06-21 20:46:18)
co kryją nakrętki ???!!!
NO własnie co to jest bo ja nigdzie nie znalazłam takiej informacji w necie!!!
mama (2013-02-24 08:09:06)
co kryją nakretki???!!!
Niby takie bezpieczne, a w nakrętkach kryją się granulki niewiadomego pochodzenia. Nie są to witaminy !!!!!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar