2006-12-07

ROZRYWKA

150 POCAŁUNKÓW?

Przyczyną tego wybuchu namiętności był film "My Blubbery Nights", pierwsze anglojęzyczne dzieło Wong Kar-Waia, niezależnego reżysera z Hongkongu. Jak przekazują świadkowie, ujęcie trwało niecałą minutę, ale liczba kombinacji jakie zaplanowali Wong i operator Darius Khondji wskazuje na to, że scena odegra kluczową rolę w ukończonym filmie.

48-letni Wong Kar-Wai najchętniej opisuje "My Blueberry Nights" jako film drogi, kręcony w Nowym Jorku, Memphis, Las Vegas i Ely w Nevadzie. Reżyser pragnął zrobić spontaniczny obraz, który stworzył z myślą o nagrodzonej Grammy wokalistce i autorce piosenek, która nigdy wcześniej nie grała w filmach.

"Jest urodzoną aktorką" - powiedział reżyser, dodając, iż poprosił Norah, by nie brała lekcji gry aktorskiej.

Sama Norah wydaje się jednak nie wierzyć w siebie tak bardzo, jak reżyser: "Nie mam pojęcia, co we mnie zobaczył, ani gdzie to zobaczył" - mówi.

Stawiająca pierwsze kroki na planie filmowym Norah Jones dzieli czas między aktorstwo, a promocję związaną z najnowszym albumem, zatytułowanym "Not Too Late", którego premiera została zaplanowana na 29 stycznia 2007 roku.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar