2010-12-24

Włosy

Joanna Sweet Fantasy Czekoladowa rozkosz dla zmysłów

Jeśli uwielbiasz czekoladę - to nowa limitowana seria kosmetyków Sweet Fantasy Laboratorium Joanna została stworzona specjalnie dla Ciebie. To wyjątkowo czekoladowa rozkosz dla zmysłów i ciała.

Specjalnie na Święta czekoladowe kosmetyki Sweet Fantasy zapakowane zostały w piękne pudełko prezentowe, które z pewnością ucieszy każdego, kto znajdzie je pod choinką.

Sweet Fantasy to linia kosmetyków do pielęgnacji włosów i ciała, stworzona specjalnie dla miłośników apetycznych zapachów - gęstej czekolady, aromatycznej wanilii czy egzotycznego kokosa. To idealne połączenie rytuału codziennej pielęgnacji z prawdziwą aromatyczną ucztą dla zmysłów. Sweet Fantasy to 3 linie zapachowe: czekolada, wanilia i kokos.

W skład każdej z nich wchodzi: żel pod prysznic, szampon i ekspresowa odżywka do włosów, krem do rąk oraz błyszczyk do ust.

Wszystkie produkty wzbogacone zostały o substancje odżywcze, dzięki czemu doskonale dbają o włosy i ciało, a dzięki wspaniałym zapachom sprawiają, że codzienna pielęgnacja jest wyjątkowo przyjemna i zmysłowa.

Spróbuj, a będziesz chciała rozkoszować się nimi częściej i częściej…Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar