2010-12-09

SPORT

Roxy Rail Jam czas dziewczyn w snowboardzie

Snowboardowy freestyle to sport tylko dla mężczyzn? O tym, że to nieprawda przekonają 12 lutego 2011 czołowe zawodniczki z Polski podczas Roxy Rail Jam w Zakopanem.

Na stoku Harenda w Zakopanem przygotowane zostaną specjalne przeszkody, na których swoje umiejętności będą mogły zaprezentować wszystkie chętne zawodniczki. Wysokie wygrane (3 000 zł w gotówce i inne nagrody rzeczowe) i świetna atmosfera zapewniona przez grających na żywo DJ`ów z pewnością zachęcą dziewczyny do walki.

Roxy Rail Jam, wraz z odbywającym się tego samego dnia Quiksilver Big Air, w ramach którego zaproszeni zawodnicy z europejskie i polskiej czołówki zaprezentują swoje umiejętności na potężnej skoczni, odbędą się w ramach wielkiej zimowej imprezy Quiksilver Snow Session. Z pewnością będzie to jedno z najciekawszych i najbardziej widowiskowych wydarzeń sezonu zimowego w Polsce.

Jak powiedział Piotr Łodziński, Marketing Manager Quiksilver Polska: „Snowboard jest sportem zimowym tak samo popularnym wśród kobiet jak i mężczyzn. Niestety w Polsce snowboardzistki nie mają zbyt wielu okazji by pokazać swoje umiejętności. Od lat wspieramy wszelkiego rodzaju inicjatywy związane z surfingiem, skateboardingiem i snowboardingiem. Quiksilver Snow Session będzie okazją do promocji młodych polskich zawodników i zawodniczek.”

Na odwiedzających tego dnia stok Harenda czekają liczne atrakcje. Wszyscy chętni będą mogli przetestować deski LibTech, DC, Gnu i Roxy. O oprawę muzyczną w czasie dnia i na wieczornym koncercie zadba Red Bull, a całą imprezę zakończy specjalna nocna sesja pokazowa na skoczni.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar