2010-12-08

Nowinki

Smile na zimę

Uśmiech na twarzy, kiedy za oknem o 15.00 jest już ciemno? Spróbujmy! Super wygląd poprawia samopoczucie - fashionistki na całym świecie wyszukują modne elementy stroju, aby przełamać złą aurę zimy!Aby naprawdę czuć się dobrze we własnej skórze należy odpowiednio wyeksponować swoją sylwetkę. Specjalnie z myślą o kobietach marka Levi’s® stworzyła linię dżinsów Curve ID które idealnie podkreślą kobiece kształty. Sweterki w paski przełamią monochromatyczność stroju, a koszulka z napisem happiness preferred przyciągnie pozytywną energię.
Najbardziej efektownym elementem  stylizacji jest biżuteria. W bogatej ofercie marki 10 DECO ART można znaleźć prawdziwe arcydzieła designu. Z połączenia pereł, kamieni, jedwabiu, a nawet futra wychodzą naszyjniki i bransoletki o niepowtarzalnym charakterze.

Przemierzając oblodzone miejskie szlaki warto pomyśleć o odpowiednich butach. Ciepłe, wygodne i modne? Oczywiście! VAGABOND! Super modny look dzięki koturnom – to lubimy najbardziej w tym sezonie! Czarna skóra i oryginalne klamerki – uśmiechnij się! wyglądasz super!

Z szafą pełną szałowych ciuchów nie grozi Ci zimowa depresja!

Autorka tekstu:
Zuzanna Grabiak

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar