2010-12-06

Twarz

FLOSLEK pod choinkę

Laboratorium FLOSLEK, z myślą o nadchodzących Świętach, przypomina o wybranych kosmetykach, które połączone w odpowiednie zestawy mogą stanowić miły i gustowny prezent. Kobiety dojrzałe z pewnością ucieszą się z kosmetyków z serii ReVITA C 45+ lub Rosa Mosqueta 50+, zaś panowie będą zadowoleni z upominku w postaci wybranych produktów z serii FLOSMEN.
W serii kosmetyków ReVITA C 45+, przeznaczonej do codziennej pielęgnacji skóry dojrzałej, skłonnej do przesuszania i wiotczenia, warto zwrócić uwagę na: Zestaw dwóch kremów do pielęgnacji oczu (lekkiego na dzień i odżywczego na noc), Koncentrat witaminowy pod oczy, na szyję i dekolt w formie płynnego żelu oraz Ultra regenerator – krem na noc, skutecznie opóźniający procesy starzenia. W ich recepturze wykorzystano m.in.: VITANOL – roślinny odpowiednik retinolu, AKTYWNĄ WITAMINĘ C czy  AOSAINE – roślinną elastynę.

Ceny:
Zestaw dwóch kremów do pielęgnacji oczu:  27,00 zł  (op./2 x 15ml)
Koncentrat witaminowy: 28,00 zł (op./15ml)
Ultra regenerator krem na noc: 29,50 zł (op./50ml)

Seria Rosa mosqueta 50+ to preparaty opracowane w celu pielęgnacji każdego rodzaju skóry dojrzałej wymagającej nawilżenia i odżywienia. Miły upominek może stanowić zestaw trzech kremów składający się z: Super nawilżającego kremu na dzień, Super regenerującego kremu na noc oraz Super kremu. W ich recepturze wykorzystano m.in.: OLEJ Z RÓŻY – Rosa Mosqueta, WITAMINĘ E czy HYDRAPROTECTOL SMTM.

Ceny:
Super nawilżający krem na dzień: 31,00  zł (op./50ml)
Super regenerujący krem na noc: 31,00 zł (op./50 ml)
Super krem: 32,50 zł (op./50 ml)Seria kosmetyków FLOSMEN
stanowi nowoczesny program pielęgnacyjny dla każdego  mężczyzny, który łagodzi podrażnienia wywołane goleniem, odpowiednio nawilża i wygładza skórę. W ich recepturze zostały wykorzystane m.in. OLIGOSACHARYDY Z ANDYJSKIEGO DRZEWA TARA o silnym działaniu nawilżającym. Dwa kremy: nawilżający i regeneracyjny oraz woda toaletowa o delikatnym zapachu mięty pieprzowej mogą stanowić praktyczny prezent dla panów.

Ceny:
Krem nawilżający: 22,00 zł (op./50ml)
Krem regeneracyjny: 25,00 zł (op./50ml)
Woda toaletowa: 26,50 zł (op./100ml)

Kosmetyki Laboratorium FLOSLEK dostępne są w aptekach i drogeriach na terenie kraju.

Komentarze (1)

Viollinka (2010-12-15 21:05:55)
zestaw Floslek
Super! Moja mama uwielbia serię Rosa Mosqueta, więc mam już pomysł na prezent :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar