2010-12-06

Nowinki

Poczuj magię prawdziwych Świąt

Już od ponad pięciu lat odbywa się w Polsce prawdziwe święto mody i designu – Bilioneurobab. To doskonała okazja, aby wzbogacić swoją garderobę i wnętrze w niepowtarzalne kolekcje na świąteczny sezon po specjalnych cenach – nawet do 70% niższych.

 
27 listopada w Warszawie odbyła się kolejna  świąteczna edycja Bilioneurobab, która ponownie zgromadziła w jednym, klimatycznym miejscu młodych projektantów i światowej sławy domy mody i designu. Zgodnie zapowiedziami impreza była doskonałą okazją na świąteczne zakupy, upolowanie niepowtarzalnych prezentów dla siebie i najbliższych, a także skorzystania z najmodniejszych dodatków do domu i stworzenia oryginalnej bożonarodzeniowej aranżacji.

Największe święto mody i design nareszcie w Gdyni!
Chcąc rozszerzyć zasięg wydarzenia, jako lokalizację pierwszej imprezy organizowanej poza Warszawą wybraliśmy Gdynię.

Zapraszamy na Świąteczną Edycję Bilioneurobab i pokaz mody Michała Starosta
17-18 grudnia Pomorski Park naukowo – Techniczny przy Al. Zwycięstwa 96/98, Gdynia
Już 17 grudnia,  na mieszkańców Trójmiasta czeka wyjątkowy świąteczny pokaz mody wieczorowej Michała Starosta. Jako jeden z czołowych projektantów tworzy dla kobiet subtelnych i świadomych siebie, odkrywając w nich to, co najpiękniejsze. Szyje kostiumy teatralne, stroje sceniczne i suknie balowe. Współpracuje z artystami scen muzycznych i klubowych, a także BBC i CNN.

Nie przegap kolekcji ponad 50 najlepszych projektantów FASHION i DESIGN!
18 grudnia, z nowymi kolekcjami powrócą ulubieni projektanci: Michał Starost, Viola Śpiechowicz, Femini, Leo Lazzi, Sweet & Deadly Shoes, Purol Design, Rina Cossak, S&A,  Słoma & Trymbulak, Agnieszka Gruszka, Paolo Parma, La Couture Champagne, Iwona Dawicka, MIA MIA, Kasia Koval, PIA PARI, Jacek Ostrowski, Grzywnowicz & Węgiel, S.T.A.M.P.S., Łucja Wojtała, LaFabric, AT Design Aleksandra Teodorczyk, Five Times One, Jaga Meble, Studio Szkła Ewa Barańska, Mebelka i wielu innych.

Świąteczna edycja BEB przyniesie dużo niespodzianek. Zakupy umilą m.in. warsztaty świąteczne, relaksujące masaże wykonane przez profesjonalnych masażystów Put&Rub i pokazy makijażu sylwestrowego Rouge Bunny Rouge. O podniebienie gości zadba marka Wedel.

Po polowaniu zapraszamy na szalone After Party w najmodniejszym klubie – Unique.

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar