2010-12-03

Kolekcje ubrań

Modne kurtki i dzianiny na zimową aurę

W jednej chwili za oknem zrobilo się biało a temperatury wymagają naprawdę warstwowego podejścia do szyku. Na szczęście  projektanci w tym sezonie, poświęcili  wiele uwagi  dzianinie.

To bardzo ciepła niespodzianka  na zimowe mrozy i wiatry. Nosić będziemy różne  rodzaje swetrów od delikatnych , blisko ciała dzianinowych bluzeczek po mięsiste, grubo robione swetry , płaszcze a nawet peleryny z dużymi kołnierzami  lub kapturami. W mrozy mamy wyznaczony przez trendy, obowiązek warstwowego noszenia swetrów . Zakładamy  jedne na drugie i dodatkowo otulamy się ogromnymi szalami.

W dzianinie zapanowała jej wysokość szarość. Króluje niepodzielnie lub wręcz przeciwnie stanowi jedynie element palety.  W tym sezonie również desenie odgrywają ogromną  rolę .  Wyraziste kratki i pasy stały się teraz wzorem miejskiej elegancji.

Nadal marzniesz ? Pora przyjrzeć się  wierzchnim elementom garderoby. Mamy do wyboru sportowe kurtki , kultowe drelichowe parki a także  militarne płaszczyki lub skórzane kurtki. Klasycznie czarne , ale równie mile widziane są skóry w kolorze naturalnym lub intensywnie zielonym. Wszystko wyjątkowo ciepłe i przytulne tej zimy .Nie zapominajmy o dobrodziejstwie włóczkowych dodatków- od czapek i kominów po obszerne szale. Zima wcale nie musi być  aż tak zła.
 
Obejrzyj galerię swetrów i kurtek  Big Star i wybierz swoje ulubione modele .

Bądź modny. Bądź sobą. Big Star. Your life. Your Jeans.

www.bigstarjeans.com

Galeria zdjęć:

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar