2010-12-01

SEKS

Opisz swoją gorącą przygodę i wygraj

Czy należysz do osób, którym namiętność nie jest obca? Wiesz co to pożądanie i gorące przygody? Jeżeli tak, to zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Zasady są proste, a nagrody atrakcyjne.

 Chcesz wygrać gorące nagrody, które możesz wykorzystać spędzając z kimś romantyczną i jednocześnie namiętną noc? Mamy dla Ciebie konkurs, w którym możesz wygrać bardzo gorące nagrody: żele i prezerwatywy UNIMIL.

Co należy zrobić, żeby wygrać?
Wystarczy, że opiszesz jedną ze swoich niesamowicie namiętnych przygód, znajomości, które wspominasz z uśmiechem i wypiekami na twarzy, jedno spotkanie, którego nigdy nie zapomnisz, kilka chwil w towarzystwie osoby, która wywołała na Twojej skórze gęsią skórkę, serce zadrżało, a krew szybciej zaczęła krążyć... Opisz jedną ze swoich namiętnych przygód i przyślij ją wraz z danymi adresowymi do nas na adres  Agnieszka@udziewczyn.pl, a nagrody mogą być Twoje.

Co można wygrać?
Do wygrania jest 6 zestawów ufundowanych przez firmę UNIMIL w skład, których wchodzą: żel UNIMIL Infinity oraz dwie paczki prezerwatyw UNIMIL – Variety 3 i Lube+. Sami zobaczcie, czy nie warto zagrać o tak gorące nagrody.

 
Najlepsze historie zostaną opublikowane na portalu.

Konkurs trwa od 01.12.2010 do 14.12.2010

Serdecznie zapraszamy!!!

REGULAMIN KONKURSU
 1. Konkurs organizowany jest przez  portal udziewczyn.pl
 2. Data rozpoczęcia konkursu: 01.12.2010
 3. Data zakończenia konkursu: 14.12.2010
 4. Nagrodami w konkursie jest sześć zestawów: żel oraz dwie paczki prezerwatyw ufundowane przez firmę UNIMIL.
 5. Uczestnikiem może być każda osoba fizyczna, z wyjątkiem pracowników portalu udziewczyn.pl oraz firmy UNIMIL.
 6. Osoby niepełnoletnie biorą udział w konkursie za zgodą rodzica lub opiekuna prawnego.
 7. W przypadku wygrania nagrody przez osobę niepełnoletnią, nagrodę odbiera rodzic lub prawny opiekun takiej osoby.
 8. Konkurs polega na opisaniu namiętnej przygody i wraz z danymi adresowymi przesłaniu na adres email Agnieszka@udziewczyn.pl
 9. Nagrodę otrzyma szóstka zwycięzców, których przygody były najciekawsze.
 10. Po opublikowaniu listy zwycięzców konkursu portal udziewczyn.pl niezwłocznie skontaktuje się z nagrodzonymi w celu powiadomienia ich o wygranej i ustalenia sposobu odbioru nagrody.
 11. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą konkursu przez 14 dni, portal wyłoni innego zwycięzcę.
 12. Nagrody zostaną wysłane na koszt udziewczyn.pl
 13. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie prawdziwych danych osobowych: imienia, nazwiska i adresu zamieszkania. Podanie nieprawdziwych lub niepełnych danych osobowych albo niepodanie ich w ogóle powoduje wykluczenie z konkursu.
 14. Osoby biorące udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez portal udziewczyn.pl z siedzibą w Częstochowie.  
 15. Udziewczyn.pl informuje, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, a ponadto uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania.
 16. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się, w przypadku wygrania nagrody, na opublikowanie imienia, nazwiska i miejscowości zamieszkania na stronach udziewczyn.pl.  
 17. Nagroda rzeczowa nie podlega zamianie na inną, ani zamianie na ekwiwalent pieniężny.
 18. Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
 19. Udziewczyn.pl zastrzega sobie zmianę niniejszego regulaminu bez podania przyczyny i bez informowania uczestników konkursu.
 20. Osoby biorące udział w konkursie zgadzają się na wysyłanie reklam oraz newslettera.

Komentarze (1)

bakun (2010-12-15 13:41:28)
Konkurs
Kiedy ogłosicie gorącą listę zwycięzców ? :D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar