2010-11-22

SEKS

Komfort nawilżenia na dłużej

O tym, że kobiety mają problemy z odpowiednim nawilżeniem miejsc intymnych, mówi się co raz odważniej i częściej. I słusznie ponieważ nie ma się czego wstydzić. Seks jest po to, by czerpać z niego maksymalną przyjemność. Jeśli coś stoi na drodze do osiągnięcia szczytu rozkoszy należy z tym walczyć – bez wątpienia warto!

 Nic tak nie odpręża umysłu i ciała jak po prostu dobry seks. Nic też nie zbliża tak dwojga ludzi do siebie. Na określenie „dobry” ma oczywiście wpływ wiele czynników. Dużo zależy od tego co kto lubi więc odpowiedni klimat i dobrze rozegrana gra wstępna to już ponad połowa sukcesu. Do mety pozostaje naprawdę niewiele. W osiągnięciu maksymalnej przyjemności może być jednak niezbędny delikatny „wspomagacz” w postaci np. intymnego żelu nawilżającego.

Takich środków jest na rynku przynajmniej kilka rodzajów. Nie każdy jednak nawilża tak samo intensywnie i długo. Przy jednych potrzebna jest kilkukrotna aplikacja podczas stosunku, przy innych wystarczy zaledwie kilka kropli, aby zapewnić mocną dawkę rozkoszy. Ważny jest także komfort użytkowania – jeśli żel się klei i wysycha, trudno skupić się na celu, który chcemy osiągnąć. Na sklepowych półkach pojawił się żel, który wydaje się wręcz idealnie spełniać te wszystkie warunki. I tu mały smaczek – świetnie sprawdza się też w wannie i pod prysznicem! To nowy Unimil Infiniti.

Nowy intymny żel nawilżający Unimil Infiniti, dzięki wyjątkowej formule opartej na bazie silikonu trzykrotnie wydłuża efekt nawilżenia*. Żel nie klei się, nie wysycha i otwiera nowe możliwości zastosowania, ponieważ doskonale działa także podczas wspólnych kąpieli. Jego niezwykle delikatna konsystencja sprawia, że pozostawia skórę gładką i miękką. Wystarczy niewielka ilość żelu, aby pomóc w osiągnięciu pełnej satysfakcji. Stosowany w połączeniu z nowymi lateksowymi prezerwatywami Unimil Lube+ o podwójnej sile nawilżania, maksymalnie zwiększa doznania.

Warto więc, aby wśród akcesoriów do igraszek we dwoje, znalazł się również taki intensywnie nawilżający zestaw. Z pewnością spodoba się nawet najbardziej wymagającym duetom.

* W porównaniu z żelami wyprodukowanymi na bazie wody.
Więcej informacji: www.unimil.com.pl


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar