2010-11-17

Desery

Ekskluzywny bałwanek z wisienką

Do pracowni czekolady Victoria & Fortunata zawitał - skuszony zapachem i smakiem czekolady - Święty Mikołaj. Przy odrobinie Jego pomocy Victoria & Fortunata poszerzyła swój asortyment o specjalną bożonarodzeniową kolekcję. Bo nie ma to, jak moc prezentów – także i tych czekoladowych!


 
Czekolada od wieków kojarzona jest z miłością. A przecież Boże Narodzenie to właśnie czas, w którym pełno jest ciepła i spotkań rodzinnych. Kolacja świąteczna i … czekolada? Czemu nie! Dla tych wszystkich, którzy cenią wyjątkowy smak, pracownia czekolady Victoria & Fortunata przygotowała wyjątkową kolekcję świątecznych specjałów.

Tradycyjne czekoladki z kalendarza adwentowego? Nie, to już było. A gdyby je tak zastąpić belgijską czekoladą, z wyborną śmietanką i bakaliami w tle? Brzmi wybornie! Świąteczne praliny Victoria & Fortunata to niezliczone bogactwo małych specjałów, wykonanych z białej belgijskiej czekolady. Każda z nich opatrzona została wybranym motywem świątecznym. Nie brak tu więc bałwanków, śnieżynek, małych Mikołajków oraz dzwoneczków.

Nie brakuje tu konfitur własnej roboty, przypraw korzennych oraz ziół. Każdy, kto lubi owocowy smak, a także nadzienie o wyrazistym charakterze, na pewno nie poczuje się zawiedziony. A jest w czym wybierać – pośród 24 smaków, dobranych z podstawowej oferty pracowni, każdy znajdzie coś dla siebie.

Prezent gwiazdkowy nie byłby jednak prezentem, gdyby nie … opakowanie. Pudełeczko w stylu retro pomieści 9 lub 18 tych jedynych w swoim rodzaju bożonarodzeniowych specjałów. Cena dziewięciu świątecznych pralin to 45 zł, zaś osiemnastu 90 zł. Więcej na stronie www.e-czekoladki.plKomentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar