2010-11-09

Twarz

Natychmiastowa regeneracja skóry zmęczonej

Skóra twarzy, bez względu na wiek i typ cery, codziennie narażona jest na uszkodzenia w wyniku działania szkodliwych czynników środowiska, promieniowania UV, wolnych rodników, dymu nikotynowego czy spalin, które pozbawiają skórę blasku i przyspieszają proces jej starzenia się.

Linia AA PRESTIGE PRO-DNA CODE intensywnie regeneruje i odbudowuje uszkodzenia skóry już na poziomie DNA oraz wzmacnia odporność naskórka na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, by maksymalnie opóźnić procesy starzenia się skóry.

AA PRESTIGE PRO-DNA CODE
Natychmiastowa ochrona DNA krem na dzień SPF 15 do skóry zmęczonej    

Zaawansowana receptura kremu została opracowana z myślą o pozbawionej blasku, zmęczonej skórze, by chronić ją przed odwodnieniem, stresem oksydacyjnym, promieniowaniem UV i uszkodzeniami DNA. Inspirowany odkryciami noblistów kompleks DNAqua Source stymuluje skórę do naprawy DNA i odtwarzania jego telomerów – zakończeń chroniących je przed uszkodzeniami – oraz dostarcza wodę do każdej komórki skóry, zapewniając maksymalne nawilżenie w poszczególnych jej warstwach. Proces starzenia się komórek opóźniają sirtuiny – aktywowane w skórze peptydy młodości. Stop Oxidation System zmniejsza widoczność przebarwień i neutralizuje wolne rodniki, chroniąc skórę przed głównymi przyczynami starzenia się – procesem utleniania i degradacją DNA.

Stosowanie: Codziennie rano nałóż krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Pojemność: 50 ml
Cena: 63 zł

AA PRESTIGE PRO-DNA CODE
Zaawansowana naprawa DNA krem na noc do skóry zmęczonej    

Formuła kremu bogata w niezwykle cenne składniki odżywcze intensywnie regeneruje skórę podczas nocnego odpoczynku, aktywuje procesy odnowy DNA i sprawia, że rano cera jest gładka i pełna naturalnego blasku. Inspirowany odkryciami noblistów kompleks DNAqua Source stymuluje skórę do naprawy DNA i odtwarzania jego telomerów – zakończeń chroniących je przed uszkodzeniami, będącymi główną przyczyną starzenia się skóry. Działanie anti-ageing wspomagają aktywowane w skórze sirtuiny – peptydy młodości. Dzięki zastosowaniu trzech aktywnych form kwasu hialuronowego krem idealnie nawilża skórę i przeciwdziała jednocześnie wszystkim typom zmarszczek – wygładza te istniejące na powierzchni skóry oraz wypycha te głębokie od wewnątrz.

Stosowanie: Codziennie wieczorem nałóż krem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu.

Pojemność: 50 ml
Cena: 66 zł
 
AA PRESTIGE PRO-DNA CODE
Serum naprawcze kompleks Essence 21 do skóry zmęczonej        

Serum łączy w sobie aż 21 cennych składników aktywnych, by chronić zmęczoną skórę przed stresem oksydacyjnym i uszkodzeniami DNA oraz neutralizować efekty upływającego czasu. Multiodżywcza receptura intensywnie regeneruje skórę i opóźnia procesy jej starzenia się. Inspirowany odkryciami noblistów kompleks DNAqua Source stymuluje skórę do naprawy DNA i odtwarzania jego telomerów – zakończeń chroniących je przed uszkodzeniami – oraz dostarcza wodę do każdej komórki skóry, zapewniając optymalne nawilżenie w poszczególnych jej warstwach. Anti-age Cell System (AACS) stymuluje odnowę kolagenu, modeluje kontur twarzy i wygładza zarówno zmarszczki mimiczne, jak i strukturalne. Stop Oxidation System rozjaśnia przebarwienia skóry i neutralizuje wolne rodniki, chroniąc skórę przed procesem utleniania i degradacją DNA.

Stosowanie: Codziennie rano i wieczorem nałóż serum punktowo na widoczne zmarszczki oraz wokół oczu i ust. Pozostaw do wchłonięcia, a następnie zastosuj odpowiedni krem z serii.

Pojemność: 30 ml
Cena: 63 zł

Komentarze (1)

Monia (2010-11-09 14:37:47)
kosmetyki AA
Używam kosmetyków AA i muszę powiedzieć, że firma pięknie się rozwija. Kiedyś wybór był słaby, a teraz kosmetyków jest bardzo dużo, jest w czym wybierać, są świetnej jakości i dają widoczne efekty. Polecam kosmetyki AA.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar