2010-11-07

Twarz

Magia młodości Eveline Cosmetics

Nowa seria kosmetyków Magia Młodości ActiGen 3a™ + AntiOxyGen™, to aktywnie odmładzający program do pielęgnacji twarzy opracowany przez firmę Eveline Cosmetics. Jego formuła została oparta na unikatowym kompleksie ActiGen 3a™, który za sprawą zawartych w nim peptydów aktywnie chroni kod genetyczny skóry oraz pobudza geny odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie komórek skóry, co ma kluczowe znaczenie dla procesów regeneracji.  To unikatowe rozwiązanie, które nie tylko niweluje objawy starzenia się skóry, ale działa również  na jego przyczynę.

Program pielęgnacyjny MAGIA MŁODOŚCI tworzą cztery innowacyjne produkty:
  • Aktywnie odmładzający eliksir na dzień SPF 15
  • Aktywnie odmładzający eliksir na noc
  • Aktywnie odmładzające serum pod oczy
  • Aktywnie odmładzający płyn micelarny.

Formuła kosmetyków chroniona jest patentem, ich skuteczność została potwierdzona badaniami.
   
Jak dowodzą najnowsze badania, okres między 35 a 55 rokiem życia jest kluczowym momentem w procesie starzenia się skóry. W tym czasie dochodzi do spadku aktywności genów, które stymulują proces podziałów komórkowych i znacznie zmniejsza się zdolność ich regeneracji. Pojawiają się trudności w naprawie uszkodzeń kodu genetycznego. Objawy starzenia znacznie się pogłębiają, skóra traci jędrność, zmarszczki utrwalają się i pogłębiają. Aby upływający czas nie pozostawiał śladu na Twojej skórze niezmiernie ważna jest odpowiednia, wyspecjalizowana pielęgnacja skóry, dopasowana do wieku. Laboratoria Eveline Cosmetics wyszły naprzeciw potrzebom kobiet w wieku 35–55  lat i stworzyły skrojoną na miarę serię, która zabezpiecza komórki przed utratą młodości. Wyspecjalizowana, wielokierunkowa korekta wszystkich oznak starzenia, która pobudza geny młodości, chroni kod genetyczny oraz usprawnia działanie naprawcze.

Nowa seria kosmetyków Eveline to unikatowe rozwiązanie, które nie tylko niweluje objawy starzenia, ale działa na jego przyczynę

Wyróżniki serii:

Dzięki unikatowej formule opartej na kompleksie ActiGen 3a™seria Magia Młodości redukuje  zarówno przyczynę jak i oznaki starzenia się skóry pozostawiając skórę gładszą i dobrze nawilżoną. Składniki aktywne przywracają młodzieńczy blask, dopasowując działanie do potrzeb skóry.


Dedykowana do pielęgnacji skóry kobiet między 35 a 55  rokiem życia.
 
Działanie:
  • aktywna ochrona kodu genetycznego skóry.
  • stymulacja genów odpowiedzialnych za procesy regeneracji skóry.
  • poprawa nawilżenia, gładkości i elastyczności skóry.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar