2010-11-02

PLOTKI

Christina Aguilera niegrzeczną dziewczynką

Już można obejrzeć kolejny teledysk do musicalu dramatu "Burlesque", w którym będziemy mogli zobaczyć piosenkarę Christine Aguilere. Jest to utwór "But I'm a Good Girl", a na klipie wcale nie widać, by Christina była taką dobrą dziewczynką.

Pomimo tytułu na teledysku widzimy pełną seksu, bardzo niegrzeczną kobietę, która jest ubrana w skąpy strój i tańczy wokół słupa. Christina Aguilera wciela się w postać Ali, która chce zostać piosenkarką i aby spełnić swoje marzenie przeprowadza się do Los Angeles. Oczywiście nic proste nie jest więc ląduje w pracy kelnerki w The Burlesque Lounge, miejscu, któe jest podupadłym teatrem prowadzonym przez Tess (w tej roli Cher). Pewnego dnia Ali postanawia wystąpić i mimo bardzo ostrej pani menadżer, gospodarza dyskryminującego płeć, Ali toruje sobie droge z baru na scenę. Jej niesamowity głos przynosi ponownie sławę teatrowi, jednak dzieje się to dopiero po propozycji charyzmatycznego przedsiębiorcy Erica Dane`a. W międzyczasie związuje się przyjaźń między Ali, a jednym z tancerzy (Julianne Hough), od razu oczywiście znajduje się też śmiertlenie zazdrosny wróg (Kristen Bell), a Ali staje się obiektem uczuć Jacka (Cam Gigandet), barmana i jednego z muzyków. Czyli dzieje się bardzo dużo.

Film do kin ma wejść w Stanach 24 listopada, a ja już się nie mogę doczekać bo Christina Aguilera będzie się idealnie nadawała do takiej roli. Musical z pewnością będzie spektakularny, trzeba to koniecznie zobaczyć.


Komentarze (1)

Gośka (2010-11-03 13:52:12)
idealny wybór
Myślę, że Christina będzie się nadawała idealnie do tej roli. Nie mogę się doczekać kiedy będzie to można zobaczyć.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar