2007-08-12

PLOTKI

Hity jesieni w telewizji

3 programy rozrywkowe...
Trzy największe programy telewizyjne już obsadzone gwiazdami. Mowa oczywiście o "Tańcu z gwiazdami" na TVN, "Tańcu na lodzie" w TVP2 i "Jak oni śpiewają" na Polsacie. Nie jest to wprawdzie lista oficjalna, ale podaje ją opiniotwórczy tygodnik "Twoje imperium".

Taniec z gwiazdami...
Listy osób biorących udział w danych programach, czasem zaskakują, a czasem po prostu potwierdzają przypuszczenia.
To już VI edycja programu "Taniec z gwiazdami" i sensacyjna lista tańczących gwiazd, które zobaczymy we wrześniu: Isis Gee - najbardziej tajemnicza i egzotyczna postać, Tomasz Kammel, Halina Mlynkova, Mateusz Damięcki, Justyna Steczkowska, Daria Widawska, Anna Guzik - "Hela w opałach", Stachursky, politycy - - Sandra Lewandowska i Krzysztof Bosak.

Jak oni śpiewają...
Druga edycja tez rusza od września, a oto lista:
Joanna Liszowska, Dariusz Jakubowski - "Na dobre i na złe", Joanna Trzepiecińska, Jacek Poniedziałek - aktor znany z "M jak miłość", Joanna Koroniewska, Tomasz Stockinger, Piotr Skarga - pamiętamy go z pierwszej, polskiej telenoweli "W labiryncie", Renata Dancewicz, Mikołaj Krawczyk - "Pierwsza miłość", Kacper Kuszewski.

Nowość - Taniec na lodzie...
Tutaj może być bardzo śmiesznie i bardzo niebezpiecznie...A lista:
Olga Borys, Zygmunt Chajzer, Marcin i Rafał Mroczek - gdzieżby mogło ich zabrakną, Marysia Sadowska, Przemysław Saleta, Ewelina Serafin - czyli boska Laura z "Oficerów", Ewa Sonnet.

Cóż...zobaczymy co to będzie...

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar