2010-10-16

Diety

Pyszne, zdrowe śniadanie

Zachęceni panującym na świecie trendem zdrowego odżywiania, zaczynamy odchodzić od typowo kanapkowych śniadań na rzecz płatków śniadaniowych, bogatych w witaminy i mikroelementy. Po płatki sięgamy coraz częściej - już 16% konsumentów je płatki codziennie lub kilka razy w tygodniu, doceniając ich wartość odżywczą i dobroczynny wpływ na proces trawienia. Warto jeść płatki, które pomogą zachować zdrowie i smukłą sylwetkę.

Statystyczny Polak zjada w ciągu roku ponad 1 kg płatków (dla porównania Anglik zjada 6 kg). BAKALLAND - znany i ceniony wśród klientów producent bakalii w Polsce wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy poszukują zdrowych i smacznych produktów śniadaniowych. Odpowiedzią na wciąż rosnący popyt na produkty śniadaniowe jest nowa linia Musli Plus. Aktywny i dynamiczny tryb życia nie musi oznaczać rezygnacji ze zdrowego odżywiania. Nowe produkty marki BAKALLAND to idealne rozwiązanie - w poręcznych, niewielkich opakowaniach szybko staną się stałymi gośćmi kobiecej torebki, dbając nie tylko o zaspokojenie głodu i wygodę, lecz także o zgrabną sylwetkę.

BAKALLAND MUSLI PLUS to unikalna na rynku linia produktowa, składająca się z musli w pięciu popularnych smakach, wzbogaconych następującymi składnikami funkcjonalnymi: żelazem, wapniem, niacyną, witaminą E, kwasem pantotenowym, witaminą B6, witaminą B2, witaminą B1, kwasem foliowym oraz witaminą B12.

Smukła kobieca sylwetka zainspirowała producenta do stworzenia nowego, poręcznego opakowania w barwnej, czytelnej szacie graficznej. Kolorowe, apetyczne zdjęcia produktu zachęcają do jedzenia, natomiast o wartości musli i wartości poszczególnych mieszanek klienci mogą dowiedzieć się z informacji  zamieszczonej na opakowaniu.
 
Nowa linia produktów BAKALLAND MUSLI PLUS to 5 rodzajów chrupkiego musli, wzbogaconych niezbędnymi dla organizmu składnikami, w zróżnicowanych smakach. Do wyboru mamy musli orzechowe, jogurtowe, tropikalne, truskawkowe i bananowe.

BAKALLAND Musli Plus to pierwszy prozdrowotny koncept w kategorii musli oparty na połączeniu witamin, błonnika, żelaza i wapnia z lubianymi przez konsumentów bakaliami.

Wyjątkowy smak MUSLI PLUS, jego wartości odżywcze, sprawdzony wpływ na unormowanie procesów trawienia i zasługi przy utrzymaniu smukłej sylwetki to najistotniejsze zalety nowej linii produktów śniadaniowych BAKALLAND. Można odżywiać się zdrowo i jednocześnie smacznie, o czym przekonuje nowe MUSLI PLUS.

Cena jednego opakowania (50 g) – ok. 1 zł – 1,20 złKomentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar