2010-09-27

PLOTKI

Lindsay Lohan znowu bierze

Lindsay Lohan wdała się w kolejną nieprzyjemną i kontrowersyjną aferę. W brytyjskiej prasie pojawiły się jej zdjęcia u boku imprezowiczki Paris Hilton.

 
W piątek Lindsay Lohan trafiła ponownie do więzenia, gdyż złamała zasady zwolnienia warunkowego - oblała test na obecność narkotyków. Jednak jej adwokat złożył apelację i po wpłaceniu kaucji 300 tys. dolarów Lindsay wyszła z powrotem na wolność. Jednak długo nie trzeba było czekac na kolejny skandal w wykoaniu Lindsay. W brytyjskiej gazecie News of the World zostały opublikowane jej zdjęcia, na których Lindsay Lohan pozuje ze strzykawką.
"Te zdjęcia ze strzykawką są przerażające. Jedyna rzecz o jakiej teraz ludzie nie wiedzą, to sposób w jaki Lindsay bierze narkotyki, ani jakie doskładnie narkotyki bierze. Lindsay nie robi żadnego sekretu ze swojego nałogu. Ludzie już się przyzwyczaili do widoku Lindsay z głową "Wysoko".

Pozowanie ze strzykawką to już upadek na samo dno . Jeżeli nikt porządnie nie potrząśnie tą dziewczyną, to nie widzę dla niej kolorowej przyszłości .

Komentarze (1)

Danka (2010-09-27 21:04:28)
samo dno
Rzeczywiście dziewczyna spadła na samo dno, zanim stamtąd wróci to już nic na nią nie będzie czekało. Uważam, że jej się nie uda.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar