2010-09-21

Profilaktyka

Weź to sobie do serca

Czy wiesz jak mocne jest Twoje serce i jaka jest jego wydolność? W czasie, kiedy przeczytasz ten tekst przepompuje ono niemal całą krew w Twoim organizmie.

To właśnie nieustanna praca serca napędza nas i pozwala cieszyć się życiem. Zapominamy jednak o tym i zdarza się, że w życiu codziennym mamy więcej skłonności do złych nawyków, niż do tych zdrowych, które pomagają prawidłowo funkcjonować naszemu sercu. Niezdrowy tryb życia często prowadzi do wielu zaburzeń i dysfunkcji w pracy serca. Do tego lekceważymy sygnały ostrzegawcze, które ono nam wysyła.

SERCE DO ZDROWIA
Postaraj się zmienić swoje przyzwyczajenia. Wzbogać codzienną dietę o kardioprotekcyjne flawonoidy, które wzmacniają i regulują pracę serca. Bogatym źródłem flawonoidów jest ekstrakt z owoców głogu. Ich dobroczynne dla serca działanie potwierdzone zostało wieloma badaniami naukowymi. Głóg poprawia przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, obniża ciśnienie tętnicze krwi i zwiększa tolerancję wysiłku a także hamuje powstawanie blaszek miażdżycowych w tętnicach. Pomaga więc utrzymać serce w dobrej kondycji, co ma szczególne znaczenie dla osób doświadczających dolegliwości z nim związanych - tłumaczy lek. med. Małgorzata Sikora-Frąc, specjalista chorób wewnętrznych, kardiolog.

ZDROWIE DO SERCA
Z myślą o tych, którym zdrowie leży na sercu stworzono cukierki Verbena Głóg. Znajdziesz w nich wyciąg z owoców głogu zawierający dobroczynne dla serca flawonoidy. Uzupełnieniem receptury są wzmacniające organizm ekstrakty z hibiskusa i pokrzywy. Cukierki Verbena nie zawierają żadnych sztucznych barwników czy konserwantów, a obecne w nich ziołowe wyciągi pozyskiwane są z roślin uprawianych w najczystszych ekologicznie górskich regionach. Unikalny zestaw ziół wzbogaca słodką przyjemność cukierków Verbena Głóg o wartościowe składniki korzystnie wpływające na nasze dobre samopoczucie. Zdrowy styl życia może mieć teraz wyjątkowo pyszny smak.

Cena: 2,20 zł / 60g
www.verbena.biz


Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar