2007-08-07

Dodatki

ZEGAREK DLA AKTYWNYCH

Dla aktywnych...
Nowy zegarek Casio Phys CHF-100 stworzono dla kobiet prowadzących aktywny tryb życia. Specjalistyczne funkcje: monitor pracy serca i licznik spalonych kalorii są bardzo przydatne podczas ćwiczeń aerobowych, np. joggingu i marszu. Zegarek dostępny jest w dwóch modnych kolorach - różu i czerni. Asymetryczna sportowa koperta i pasek, są delikatne i ergonomiczne, dzięki czemu zegarek dobrze leży na kobiecym nadgarstku. Niska waga sprawia, że jest praktycznie niewyczuwalny na ręku.

Co ma? Jak działa?
Monitor pracy serca, w który wyposażono model, zapewnia dobranie optymalnego tempa ćwiczeń. Nie ograniczający ruchów, delikatny pasek założony na klatkę piersiową wysyła pomiar tętna bezprzewodowo do zegarka. Sygnał dźwiękowy informuje użytkownika, gdy bicie serca wzrasta powyżej lub spada poniżej ustalonego wcześniej limitu. Zegarek wskazuje również procentowo zbliżanie się do ustalonego limitu tętna. Limit taki każdy użytkownik ustala indywidualnie, ponieważ wydolność systemu krwionośnego uzależniona jest od wieku i kondycji fizycznej.
Zegarek posiada także funkcję zliczania spalanych kalorii w oparciu o dane wprowadzone przez użytkownika (waga, długość kroku, tempo biegu). Wyniki przechowywane są w pamięci zegarka, co umożliwia ustalenia optymalnego dla danej osoby treningu, jak i bieżące kontrolowanie ilości spalonych kalorii. Wszystkie informacje uporządkowane są w pamięci zegarka chronologicznie.Cena: 399 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar