Datę premiery "Przed Świtem" już znamy, jednak do tej pory nie wiadomo, czy z tej części sagi zostanie zrobiony jeden, czy dwa filmy. Summit Entertainment chce żeby powstały dwa filmy i zgodnie z raportem studio kończy negocjacje z obsadą.

Plotki donoszą, że aktorzy Kristen Stewart, Robert Pattinson i Taylor Lautner dostaną podwyżki, natomiast Kellan Lutz i Ashley Greene jeszcze nie doszli do porozumienia w sprawie gaż za film. Podobno aktorzy wcielający się w postacie Emmeta Cullena i Alice Cullen chcą większych stawek dziennych, jednak studio nie chce na to przystać. Plotki donoszą, że Summit Entertainment już zaproponowało stawki 10 razy większe niż zarobki aktorów w pierwszej części sagi. Jednak ponieważ studio bardzo dużo zarobiło na filmie, aktorzy domagają się więcej i plotki mówią, że możliwe iż jedno z aktorów domagających się podwyżki, musi zostać wyrzucone na ulicę, tak dla przykładu.

Nadal jednak nie jest potwierdzone, czy film będzie podzielony na dwie części i jak dokładnie wygląda sytuacja z obsadą. Zobaczymy co młodzi aktorzy wywalczą.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar