2010-05-11

Kolekcje ubrań

Reserved Kids

W tegorocznej wiosenno-letniej kolekcji od RESERVED KIDS będzie bajkowo, muzycznie i bardzo trendowo. Nie zabraknie atrakcyjnych wzorów dla tych najmniejszych, poznających dopiero świat oraz dla tych nieco starszych pociech już poszukujących swojego stylu. Pojawią się ciekawe fasony o bogatej kolorystyce i fantazyjne nadruki. Wszystko w jakości, która zapewni komfort i wygodę.

Dla najmłodszych chłopców i przedszkolaków RESERVED KIDS przygotowało linię z bohaterami ulubionych bajek, filmów i gier . Na body i t-shirtach widnieją sympatyczne mechaniczne postacie jak z animacji Wall-E. Na koszulkach dla starszych chłopców pojawiły się odważne i waleczne Transformersy.

W tej najmłodszej grupie wiekowej dla dziewczynek pojawią się również afrykańskie zwierzątka, w letniej odsłonie fauna i flora sielkich gospodarstw wiejskich. W tej romantycznej linii ubranek inspirowanej „Domkiem na prerii” pojawia się styl etno: koraliki, frędzelki, hafty. Małe „modnisie” naśladujące swoje mamy też znajdą coś dla siebie – wszystko za sprawą minirockowej kolekcji z muzycznymi nadrukami i połyskujacymi aplikacjami. Motyw rockowy pojawi się również w modelach dla starszych dziewczynek. W tej linii spotykamy ciekawe formy tj. spodnie z obniżonym stanem czy t-shirty stylizowane na wygniecione.

Przedszkolne dziewczynki będą mogły pochwalić się topowymi ciuszkami z fluoresencyjnymi aplikacjami w stylu pop-art. W printach pojawią się takie wzory jak buźki doll face, kreskówkowe stwory, warstwowo nakładane gwiazdki czy multiplikowane napisy. Dla dziewczynek RESERVED KIDS przygotowało również propozycje bardziej swobodne, letnie, naturalne – gwarantujące przede wszystkim komfort i wygodę.

Dla chłopców RESERVED KIDS przygotowało kolekcję, w której wyróżniło linie inspirowaną światem muzyki „Get in Rock Style” oraz sportową elegancką w letnim, nadmorskim klimacie„Yachting”. Również w linii muzycznej projektanci RESERVED KIDS przygotowali wygodne fasony idealne na każdą okazję, utrzymane w rockowej konwencji gdzie podstawą są wąskie nogawki spodni i liczne ozdoby :jety, szachownice czy kratka. W linii żeglarskiej widać już wyraźnie letnie klimaty. Marinistycza, ciepła kolorystyka, morska przygoda i surferowy, luźny „look” idealny na zbliżające się gorące dni – to idea, której swobodę ujęto w proponowanych modelach.

Podobnie nastolatki lubiące same decydować o swojej garderobie znajdą w najnowszej wiosenno-letniej kolekcji RESERVED KIDS liczne modowe inspiracje. Powróci trend kultury wschodu w linii „ Made in Japan” i znów zatryjumfują kwieciste, rustykalne i imitujące sztuke tatuażu nadruki oraz charakterystyczne dla ubioru tej kultury detale tj. „bat wing”, ogony, ozdobne wiązania czy poszerzane rękawy. Za to na wakacje w mieście „Summer in the City” i do miejskiej, nowoczesnej dżungli ”City Jungle” powstały modele pozwalające dziewczynom na eksperymenty z modą, realizacje własnych pomysłów i stylizacji. Obowiązkowe elementy tej linii to podwyższony stan, wywinięte nogawki, kombinezon i komplet dodatków.

Wiosenno-letnia kolekcja od RESERVED KIDS to nie tylko inspiracje ze świata mody dorosłych ale najlepsza jakość i gwarantowana wygoda. Połączono potrzeby dzieci i nastolatków proponując rozwiązania, które przypadną im do gustu niezależnie od wieku. RESERVED KIDS zaprasza do salonów.

Komentarze (1)

Olivia (2010-05-12 12:31:41)
Olivia
Bardzo często kupuję u Nich ciuchy dla syna,są miom ulubionym sklepem zaraz po s.Oliver-gdzie też mają ogromny wybór dla dzieci.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar