2010-05-06

ROZRYWKA

REWERS już dostępny w Internecie

Obsypany nagrodami na najważniejszych festiwalach filmowych (m.in.: 5 Złotych Lwów, nagrody specjalne i nagroda DKF-ów na Festiwalu Polskich filmów Fabularnych w Gdyni, 2009, 8 Złotych Orłów Polskiej Akademii Filmowej, 2010, nagroda FIPRESCI na Warszawskim Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, 2009, Brązowa Żaba na Camerimage, 2009), „Rewers” to czarna komedia, której akcja rozgrywa się w dwóch planach czasowych – we wczesnych latach pięćdziesiątych oraz współcześnie. Główną bohaterką jest Sabina (Agata Buzek), „szara myszka”, która właśnie przekroczyła trzydziestkę. W jej życiu wyraźnie brakuje mężczyzny. Matka (Krystyna Janda) wie o tym najlepiej, dlatego próbuje za wszelką cenę znaleźć dla swojej córki odpowiedniego kandydata na męża. Całą sytuację kontroluje babcia (Anna Polony), ekscentryczna dama o ciętym języku, przed którą nie uchowa się żadna tajemnica. Akcja filmu zaczyna się komplikować wraz z pojawieniem się inteligentnego i diabelsko przystojnego Bronisława (Marcin Dorociński). Seria zaskakujących zdarzeń, ujawnia także ciemną stronę kobiecej natury.

W serwisie tvscreen.pl dostępnych jest ponad 360 filmów, w tym również za darmo, wśród nich, m.in.: „Bękarty wojny”, „Bionicle. Narodziny Legendy”, ”Fighting”, „Odlot”, „Surogaci”, „Funny People”, „Zaginiony ląd” i inne, najnowsze mega hity, takich wytwórni, jak: Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Touchstone Pictures, Pixar/Disney, Miramax Films, a także doskonałe, nagradzane, europejskie i azjatyckie filmy.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar