2010-04-15

WARTO WIEDZIEĆ

Warsztat fotograficzno kulinarny

Warsztaty fotograficzno–kulinarne to nowa propozycja Akademii Nikona skierowana do wszystkich miłośników fotografii i włoskiej kuchni. Program wyjazdu, który odbędzie się między 19 a 27 czerwca br., został opracowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem Miłośników Włoch „Italianissima”. Klimat włoskiej posiadłości położonej w malowniczym krajobrazie Umbrii będzie inspiracją do poznania tajników włoskiej kuchni oraz nauki fotografii. Celem wyjazdu jest nauka świadomego i ciekawego fotografowania pod okiem uznanego fotografa Leszka Szurkowskiego, który na bieżąco będzie udzielać wskazówek i porad. Uczestnicy zdobędą podstawową wiedzę o obrazie, zasadach kompozycji, a także dowiedzą się, jak lepiej wykorzystywać własny sprzęt. Każdego dnia dostaną także fotograficzne zadanie. Wyjazd to propozycja skierowana zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych użytkowników aparatów kompaktowych oraz lustrzanek dowolnej marki, którzy pragną doskonalić swoją pasję.

Leszek Szurkowski - fotograf, grafik, wykładowca akademicki, leśnik, entomolog. Autor szaty graficznej pierwszych numerów "City Magazine", podręczników "Radość fotografowania" i "Kadruj z głową", okładek książek m.in. Elisabeth Gilbert ("Jedz módl się i kochaj"), Johna Berendta ("Miasto Aniołów") i plakatów do filmu "Katyń". Ma na koncie 55 wystaw indywidualnych. Więcej o wykładowcy na www.szurkowski.com.

Zapisy na warsztaty Foto-eno-kulinaria w Umbrii prowadzone są do 28 kwietnia br. Szczegółowe informacje o ofercie dostępne są na: Akademia Nikona – FOTO-ENO-KULINARIA.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar