2010-04-03

Buty

Reebok inwazja żółtej energii

Tagi: Reebok, buty
Przypomnij sobie królujący dwie dekady temu styl funky– radość z dźwięków i żywe kolory. Zarażaj żółtą energią w stylu retro!

Nowe buty marki Reebok to słoneczny hit sezonu. Szałowy cytrynowy kolor to modowe trendy przemycone z klimatu europejskich stolic lat 80. Dominowały na nich kolorowe daszki, fluorescencyjne frotki. Potęga koloru obezwładniała całe kraje! Dziś inwazja ożywczej energii butów Top Down rozjaśnia szare miasteczka i nudne przedmieścia metropolii. Wyprzedź pierwszy promyk słońca! Weź łyk lemoniady, spójrz na świat przez żółte okulary! Rozwesel się od samych stóp zakładając buty Top Down w energetycznej barwie słońca!

Top Down to bestseller marki Reebok, która w latach 80. cieszyła się ogromną popularnością. Pobudzający kolor i niesamowity design butów należących do kultowej kolekcji Fly Generation sprawią, że poczujesz nagły przypływ energii i ożywisz nawet najsmutniejszą ulicę na której się pojawisz. Tradycyjnie wykładany język zagwarantuje oryginalny wygląd zależny od Twojej kreatywności. Podkreśl swoją osobowość i wyróżnij się z tłumu. Pozwól się ponieść słonecznej energii miasta! Wybierz Reebok Top Down.

Cena 249 zł

Komentarze (1)

Beti (2010-04-06 11:28:08)
yellow :*
szałowy kolor! uwielbiam żółty, jak nie przepadam za butami za kostkę tak te są śliczne
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar