2010-04-01

Paznokcie

Lakiery do paznokci Tutti Frutti

Lakiery Tutti Frutti to idealna propozycja dla kobiet, które cenią najwyższą jakość, oraz wymagają, aby kosmetyki wpisywały się w trendy obowiązujące na rynku i, co cenne, podkreślały beztroski nastrój chwili. Te zwiewne i promienne, soczyście owocowe koktajle kolorystyczne, charakteryzują się gładką, aksamitną konsystencją i doskonałymi własnościami aplikacyjnymi. Świetnie wydobędą i podkreślą wypielęgnowane paznokcie, chowane przez zimowe miesiące w rękawiczkach.

Tutti Frutti, wyrazistością kolorów pięknie zaprezentuje się w towarzystwie naszych dłoni. Więcej temperamentu wydobędzie z nich opalenizna.

Sprawdzona formuła lakieru zadba o zdrowie i atrakcyjny wygląd paznokci nie powodując osłabienia płytek, a przez swoją wytrzymałość sprawi, że powłoka utrzyma się przez wiele dni, bez konieczności poprawek. To lubimy! Warto jednak pamiętać o zaletach nawierzchniowego Top Coat’u dla zahartowania barwy i rozbłyszczenia powierzchni lakierowej.

Seria składa się z 12 kolorów: od bladych róży, poprzez mleczne fiolety do nasyconej, z wyczuciem połyskującej czerwieni.

Wszystkie nasączone do ostatniej kropli koloru i pełne słonecznej energii.

Pojemność – 9 ml
Rekomendowana cena detaliczna – 7,20złKomentarze (1)

Pani Okazja (2010-05-06 15:20:53)
lakiery
Dobre i tanie. Kupony znajdziecie na okazyjni. Czekają promocje!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar