2010-03-29

Pielęgnacja ciała

Seria do stóp Foot care - Oriflame

Zawierają one naturalne składniki: miętę, olejek cytrynowy oraz ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego. które pobudzają krążenie krwi w nogach przywracając uczucie lekkości i świeżości. Balsam bardzo szybko się wchłania, co przynosi natychmiastowe ukojenie zmęczonym nogom. Natomiast płyn orzeźwia i relaksuje.

Seria do stóp Foot care zawiera trzy uzupełniające się składniki. Ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego poprawia krążenie krwi, oraz łagodzi uczucie ciężkości nóg spowodowane wysoką temperatura. Olejek cytrynowy orzeźwia i dodaje energii, pozostawiając skórę świeżą i pachnącą . Mięta daje uczucie chłodu i komfortu, dzięki czemu nogi wydają się być lżejsze.

Płyn do relaksującej kąpieli stóp, przynosi ulgę i odświeża. Przynosi orzeźwienie zmęczonym stopom. Stymulujący balsam świetnie uwalnia je od uczucia ciężkości, przywraca uczucie witalności oraz świeżości. Bardzo szybko się wchłania, co przynosi natychmiastowe ukojenie.

• Stymulujący balsam do nóg Oriflame – szybko przynosi ulgę i komfort zmęczonym nogom. Zawiera naturalne składniki, ekstrakt z kasztanowca zwyczajnego, olejek cytrynowy oraz miętę które przynoszą chłód, świeżość i orzeźwienie. 100 ml – 19,90 zł

• Płyn do orzeźwiającej kąpieli stóp – Oczyszcza i skutecznie orzeźwia delikatna skórę stóp, przynosi ukojenie zmęczonym i obolałym nogom oraz zmiękcza i wygładza stwardniały naskórek. Aby uzyskać zamierzony efekt wystarczy zanurzyć stopy w kąpieli, która nawilża, koi i odświeża skórę. Płyn do orzeźwiającej kąpieli stóp zawiera olejek lawendowy, rozmarynowy i tymiankowy o doskonałych właściwościach pielęgnacyjnych i relaksujących. 150ml – 18,90zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar