2010-03-28

WARTO WIEDZIEĆ

Owacje podczas premiery Wielkiego Apetytu

Wśród gości przybyłych tłumnie na spektakl spotkać można było m.in.: Janusza Józefowicza wraz z Nataszą Urbańską, Szymona Majewskiego, Kazimierę Szczukę, Cezarego i Katarzynę Żak, Ramonę Ray, Artura Chamskiego czy Edytę Olszówkę. Sztuka została gorąco przyjęta przez widzów, którzy docenili talent sceniczny Katarzyny Kwiatkowskiej.

„Wielki apetyt” to niezwykły pokaz komediowej gry aktorskiej. Katarzyna Kwiatkowska, na co dzień błyskotliwie parodiująca polskie gwiazdy w programie Szymon Majewski Show, w tej sztuce wcieliła się nie w jedną główną, ale w kilkadziesiąt tak różnych postaci, jak groźny gangster, ambasadorowa Japonii, namolny asystent sławnej polskiej piosenkarki, czy prawa ręka arabskiego szejka... Polska adaptacja przygotowana przez Bożenę Intrator stanowi oryginalny, zabawny i ironiczny komentarz na temat rodzimego high-life’u i show-biznesu.

Spektakl w reżyserii Pawła Aignera (m.in. Teatr Rampa, Teatr Studio, Teatr Montownia) opowiada o bezrobotnej aktorce, która tymczasowo utknęła na zapleczu restauracji i tam na co dzień musi odgrywać niełatwą rolę pracownika przyjmującego telefoniczne rezerwacje. Walka o stolik w najlepszym lokalu w mieście bywa brutalna i zażarta, a praca na tym stanowisku wymaga nie tylko dobrego smaku, ale i ostrego temperamentu. Czy bohaterowi uda się zaspokoić apetyty sławnych i bogatych klientów?

Wielki Apetyt to kolejna produkcja firmy Tito Productions. Po sukcesie sztuki Boeing-Boeing, która już zbliża się do setki przedstawień, firma proponuje widzom kolejną przebojową komedię.
Reżyseria: Paweł Aigner
Scenariusz: Becky Mode
Polska adaptacja: Bożena Intrator
W roli głównej: Katarzyna Kwiatkowska
Produkcja: Tito Productions: Katarzyna Cebula, Damian SłoninaSpektakle będzie można zobaczyć w dniach 26 - 27 marca oraz 17-19, 24-26 kwietnia i 9-12 maja 2010

Ceny biletów: 40, 50, 60, 80 PLN, wejściówki 30 PLN

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar