2010-03-07

PLOTKI

Nowy skład Pussycat Dolls

To nie plotki, Nicole Scherzinger wyznaje: "Będziemy miały nowy skład Pussycat Dolls i jestem bardzo podekscytowana tym faktem".

W międzyczasie Nicole bierze udział w "Tańcu z gwiazdami", a w przerwach między próbami do programu ciężko pracuje nad muzyką. "Obecnie jestem w studiu pracując nad muzyka non stop. Będziemy mieć nowy album dla wszystkich fanów zespołu Pussycat Dolls, ale to będzie dopiero pod koniec tego roku".

A co z plotkami odnośnie solowej płyty Nicole Scherzinger? "Nie wiem, czy nową muzykę umieszczę pod moim własnym nazwiskiem, czy okaże się ona idealna dla zespołu Pussycat Dolls. To bez różnicy, ja chcę po prostu robić świetną muzykę dla fanów. To będzie muzyka popularna, ale znajdą się tam bardziej rockowe dźwięki z duszą".

Od grupy Pussycat Dolls odeszły już trzy dziewczyny Jessica Sutta, Kimberly Wyatt i Ashley Roberts zostawiając tym samym w zespole tylko Nicole Scherzinger i Melody Thornton. Jednak plotki donoszą, że prędzej czy później Melody również odejdzie i to Nicole zostanie jedyną dziewczyną kontynuującą karierę w grupie.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar