2010-02-25

PLOTKI

Robert Pattinson i Kristen Stewart

Robert Pattinson w końcu przyznał, że spotyka się z Kristen Stewart. Para poznała się na planie filmu "Zmierzch" i od tamtej pory zaprzeczała, że coś ich łączy. Aktorzy razem pojawili się również podczas ceremonii rozdania nagród BAFTA i robili wszystko, by nie fotografowano ich razem. Jednak nic to nie dało, gdyż w końcu Robert Pattinson przyznał, że są parą.

"To jest niezwykle trudne, ale tak, jesteśmy razem" – powiedział brytyjskiej gazecie The Sun. "Nie możemy nigdzie przyjeżdżać w tym samym czasie z powodu fanów. To miało być publiczne pojawienie się jako para, jednak jest to niemożliwe. Jesteśmy tutaj razem, jest to wydarzenie publiczne, ale jest to bardzo trudne. Musimy bardzo się starać, żeby unikać przyciągania uwagi".

Na rozdaniu nagród siedzieli osobno i to już chyba było zbyt dużo dla 23-letniego Roberta i 19-letniej Kristen. Po ceremonii opuścili kolację i udali się do pokoju hotelowego, by mieć trochę spokoju. Gdy podawano główne potrawy, para wymknęła się trzymając się za ręce i wskoczyła do taksówki.

"Wszyscy byli w ogromnym szoku, gdy zauważono ich biegnących wzdłuż korytarza trzymając się za ręce, gdyż przecież tak długo udawali, że nic ich nie łączy. Od samego początku można było zauważyć, że zerkają na siebie i z niecierpliwością czekają na czasy, kiedy będą mogli wrócić do hotelu, by spędzić kilka chwil razem' – donoszą plotki.

Catherine Hardwicke, która reżyserowała pierwszą część "Zmierzch" potwierdziła, że Robert Pattinson i Kristen Stewart są razem, ale podobno parą są od momentu kręcenia "Księżyc w nowiu".

Nie jest łatwo dojść prawdy, a cały świat i tak już wcześniej mówił o tym, że młodzi aktorzy mają ze sobą romans.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar