2010-02-21

Buty

Nowe buty Reebok

Buty World Vault to nawiązanie do pierwszej pary butów do biegania zaprojektowanych przez legendarnego założyciela firmy Reebok – J.W. Fostera. Te wyjątkowe buty, wyposażone w kolce poprawiające przyczepność, zostały okrzyknięte najlepszymi butami do biegania. Od tamtego momentu, firma Reebok rozpoczęła swój triumfalny pochód do sławy. Każdy stworzony przez nią produkt wyprzedzał czas zarówno pod względem technologii, materiału i designe’u.

World Vault Reebok z kolekcji Classic to nawiązanie do pierwszego projektu Fostera. Ostre i szpiczaste kolce umiejscowione na podeszwie zostały zastąpione przez lekko wypukłe gwiazdy wykorzystujące firmowe logo Starcrest z lat 80. Jest to nawiązanie do sportowej klasyki tamtych czasów i początków firmy Reebok. Dzięki nim, buty lepiej trzymają się podłoża i zapewniają szczególny komfort niezależnie od okoliczności.

Model wykonany został z delikatnej skóry o bardzo wysokiej jakości. Dostępny jest w dwóch kolorach – czarnym oraz w ciemnym brązie. Wyjątkowy, kraciasty wzór tworzony przez przeszycia oraz złote wykończenia wspaniale pasują do jeansów. Doskonale sprawdzą się zarówno podczas weekendu za miastem, jak również w czasie szalonej, sobotniej nocy w klubie. Z butami World Vault poczujesz się jak mistrz świata w skoku o tyczce! Przeskoczysz innych i wyróżnisz się na tle otoczenia – zdobędziesz pierwsze miejsce w dyscyplinie - miejska moda.

Cena: 299 zł

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar