2010-02-17

Buty

Formuj swoją pupę z Reebok

Za pomocą innowacyjnej technologii Reebok zreformował walkę o pośladki. Długie spacery mogą być podwójnie skuteczne dzięki nieprzyzwoicie pracowitym butom. Przemierzasz kilometry dzwoniąc do przyjaciółki? Wykorzystaj to! Załóż buty EasyTone. Dzięki nim kształtujesz swoje nogi i pupę po prostu chodząc, dlatego rób to bez przerwy! Specjalna wkładka umieszczona w podeszwie zmusi Twoje mięśnie do działania. Uda, łydki i pośladki z każdym krokiem będą stawać się jędrniejsze. Spożytkuj siłę Twoich nóg! Zamień wyposażenie swojej siłowni na parę butów EasyTone!

Spodoba Ci się opływowy kształt butów EasyTone, ich łagodna linia i wyjątkowo kobiecy design. Na jego punkcie oszalał już cały świat! Modele z kolekcji EasyTone to obecnie najlepiej sprzedające się damskie buty sportowe w USA, Japonii, Skandynawii. Czas na Polskę! W zależności od tego czy lubisz mocny i wyrazisty styl, czy wolisz delikatne, eleganckie barwy, możesz wybrać jedną z dwóch dostępnych wersji kolorystycznych. Zdecyduj się na czarny z akcentami różu lub markowy odcień champagne z koralowymi elementami.

Zadbaj o to, co w Tobie najlepsze, nie wkładając w to całej swojej energii. Pokochaj nowy wymiar chodzenia z Reebok EasyTone.
Cena: 369 pln

Komentarze (3)

kika345 (2010-02-24 11:47:14)
idelane na wiosnę
buty 1 klasa, ja też będę w nich dużo spacerować:)
mała smutna królewna (2010-02-23 10:52:08)
Formuj swoją pupę z Reebok
uwielbiam spacery i wszędzie chodzę na pieszo, muszę mieć te buty koniecznie, bo moje nogi i tyłek po zimie wyglądają koszmarnie, może do lata coś wymodeluję dzięki tym butom...
niebieska (2010-02-18 11:34:49)
fajne
fajne te buty, ładne a jeśli działają tak jak tu piszą to rewelacja :D
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar