2010-02-06

Buty

Reebok Król jest tylko jeden

Reebok przywraca legendarne buty i czyni z nich tym razem króla mody ulicznej!

Gdy Dee Brown pomiędzy każdym rzutem ostentacyjnie pompował swoje nowiutkie buty Reebok Omni Pump, cała sala zastanawiała się co robi. Ale kiedy przed ostatecznym rzutem zasłonił sobie oczy ręką, na sali nie było słychać najmniejszego szeptu. Perfekcyjne skupienie. Stopy przygotowane do ostatecznego wybicia. Rzut. Zwycięstwo. Niesamowity okrzyk radości wyrwał się z piersi tysięcy ludzi obserwujących ten nieziemski wyczyn Dee Browna. Slam dunk „no – look” to hasło które znają miliony wielbicieli koszykówki. Reebok Pump Omni to buty, które pokochały miliony fanów na całym świecie.

Dla upamiętnienia tamtego wydarzenia Reebok wypuścił na rynek specjalną edycję butów Pump Omni Lite. To doskonały przykład na to jak moda rodem z parkietów przechodzi na ulicę wielkich miast.

Pump Omni Lite wyróżniają się bardzo oryginalną stylistyką. Wierzch ich wykonany został z najwyższej jakości skóry. Mają masywny, a jednocześnie bardzo dynamiczny kształt. Zdecydowana czerń podkreślona została granatowymi wstawkami umieszczonymi po bokach. Pump Omni Lite, but o wyjątkowym design’e, wyposażony został również w rewolucyjną technologię Pump, która już po kilku krokach sprawia, że buty same dopasowują się do kształtu stopy. Jest to możliwe dzięki specjalnej komorze, samoczynnie napełniającej się powietrzem, umieszczonej na języku buty. Pierwsze buty Reeboka z innowacyjną technologią Pump, pojawiły się na rynku w 1989 roku i z miejsca stały się one niekwestionowaną ikoną mody sportowej. W dniu 20. urodzin buty Pump odkrywane są wciąż na nowo. To nie tylko specjalna technologia z komorami powietrza i pompką, ale przede wszystkim wyjątkowy design i styl.

Aby zwiększyć do maksimum wygodę noszenia w Pump Omni Lite wykorzystano system PlayDry. Pozwala on kontrolować temperaturę wewnątrz buta. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych materiałów i mikrofibry, wilgoć z wnętrza buta jest usuwana na zewnątrz, natomiast stopa ma zapewniony stały dopływ świeżego powietrza.

Cena: 429 zł

Komentarze (1)

Karina (2010-02-11 10:47:31)
pump
super są te Pumpy, mojemu facetowi się strasznie podobają, może mu je sprezenuję i będzie w nich wymiatał jak Dee Brown ^^
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar