2010-02-04

WARTO WIEDZIEĆ

Pomyśl o maturze

Tagi: szkoła
Często jednak dzieje się tak, że materiał obowiązujący uczniów jest zbyt skomplikowany, aby sami mogli go zrozumieć. Poza tym systematyczna nauka wymaga nie lada siły charakteru – samemu czasem trudno się zmobilizować.

Z pomocą przychodzi firma Platu Korepetycje. Oferuje ona korepetycje ze wszystkich przedmiotów nauczanych liceum. Zajęcia odbywają się w małych grupach lub indywidualnie i można w nich uczestniczyć nawet 5 razy w tygodniu. Korki w gronie rówieśników, prowadzone przez „ludzkich” nauczycieli są z pewnością przyjemniejsze niż samotne zakuwanie po nocach. Głównym celem korepetycji jest jak najlepsze przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Przede wszystkim chodzi o poprawienie wyników w nauce, nadrobienie zaległości, systematyczne przygotowanie do sprawdzianów oraz zachęcenie do nauki.

W ofercie Platu znajdują się również kursy przygotowujące do matury. Kursy te przygotowano specjalnie dla potrzeb maturzystów, przy współpracy z doświadczonymi pedagogami, nauczycielami oraz egzaminatorami Państwowej Komisji Egzaminacyjnej. Treści oraz zajęcia przeprowadzane w ramach takich kursów są zgodne z podstawą programową i standardami wymagań egzaminacyjnych. O przygotowaniach do egzaminów warto pomyśleć zawczasu, ponieważ kursy oferowane przez Platu trwają od 5 od 8 miesięcy. Podczas zajęć uczniowie analizują, powtarzają i utrwalają materiał obowiązujący na egzaminie oraz rozwiązują kontrolne zestawy testów maturalnych.

Jeśli więc zdajesz wkrótce ważny egzamin i potrzebujesz wsparcia, zapisz się na zajęcia do Platu Korepetycje. Na zdobywanie wiedzy nigdy nie jest za późno! Placówki Platu znajdują się już w Wrocławiu, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Katowicach, Zielonej Górze, Opolu i Jeleniej Górze. Od stycznia działa również nowy ośrodek w Łodzi.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar