2010-01-26

FITNESS

Fitness pod znakiem rozrywki

To miejsce, w którym trenerzy klubu w kameralnej atmosferze dobiorą ćwiczenia odpowiadające nie tylko naszym predyspozycjom fizycznym ale i psychicznym, dbając o to, aby wysiłek fizyczny był zawsze zabawą i drogą do uzyskania pełni radości z życia i pozytywnej energii.

Wielu z nas niejednokrotnie próbowało zmobilizować się do ćwiczeń, kupując karnety i uczęszczając na zajęcia fitness. Nie zawsze przynosiło to rezultaty, ponieważ ćwiczenia traktowane w kategorii obowiązku są mało zachęcającą formą spędzania wolnego czasu. Nowy, wrocławski klub Fit4Fun proponuje zupełnie inny sposób na pozbycie się zbędnych kilogramów. Metodą jest połączenie ruchu ze szczyptą dobrej zabawy. Jak mówi właścicielka klubu Olga Borysławska „Efektywność w Fit4Fun mierzy się nie tylko ilością spalonych kalorii ale również wydzielonych podczas zajęć endorfin.” Zajęcia „uszyte na miarę”

Zapisując się na zajęcia fitness, każdy z nas ma inne oczekiwania. Dla jednych ciężki trening może być sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów lub wyrzeźbienie sylwetki, inni poszukują odprężenia, wybierając ćwiczenia wyciszające. Jak mówi właścicielka klubu, Olga Borysławska „Dbamy o indywidualne podejście do każdego klienta. Wszystkich, którzy korzystają z usług klubu po raz pierwszy zachęcamy do bezpłatnej konsultacji z trenerem, który dobierze ćwiczenia odpowiadające danym warunkom fizycznym, cechom osobowościowym, czy oczekiwaniom względem treningu. Dodatkowo, osoby unikające zajęć grupowych mogą również skorzystać z oferty treningu indywidualnego, połączonego z konsultacjami z dietetykiem. W myśl indywidualnego podejścia do klienta, jego fizycznych możliwości oraz oczekiwań Klub Fit4Fun przygotował bogatą ofertę uwzględniającą aż 29 form aktywności. Dzięki temu na sali gimnastycznej równie dobrze odnajdą się zarówno ci o doskonałej kondycji, jak i osoby zaczynające przygodę z klubem fitness. Program zajęć obejmuje również propozycje dostosowane dla osób starszych, kobiet w ciąży czy dzieci. Bogata i nowatorska oferta Fit4Fun obejmuje również całkowite nowości. Klub jako jedyny we Wrocławiu, zaprasza na zajęcia Power Jump, które pomagają zapomnieć o grawitacji podczas szaleńczego wysiłku na trampolinach. Ciekawą alternatywę dla osób zapracowanych, z deficytem wolnego czasu stanowi Vibrafit – urządzenie, które rzeźbi naszą sylwetkę na zasadzie treningu wibracyjnego.Fit4Fun – więcej niż fitness

Nie można zapomnieć, że dbałość o zdrową sylwetkę koncentruje się także wokół masaży, które są zawsze dobrodziejstwem dla ciała. Fit4Fun oferuje komplet masaży w promocyjnych cenach, począwszy od klasycznego, odchudzającego, antycellulitisowego, przez sportowy, pobudzający, izometryczny, kończąc na relaksacyjnym. Gratką dla spragnionych energii jest masaż bańką chińską, który pobudza cyrkulację krwi i pomoże zniwelować blokady energetyczne.

Poza bogatą ofertą, dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta Fit4Fun dba również o to aby zajęcia przebiegały w miłej atmosferze i aby ich każdy uczestnik trenował pod czujnym okiem profesjonalisty. W tym celu zajęcia odbywają się w małych grupach, w których liczba ćwiczących dostosowana jest do rodzaju aktywności i nie przekracza 15 osób. Fit4Fun to również idealne miejsce dla młodych mam, które nie muszą się już martwić jak połączyć opiekę nad dzieckiem z kilkoma chwilami poświęconymi trosce o własne ciało. Na czas treningu, możemy zostawić dziecko pod okiem osoby dorosłej w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu klubu- kąciku dla maluchów. Wrocławski klub fitness – Fit4Fun, zaprasza wszystkich do skorzystania z szerokiego wachlarza usług i promocji. Warto nakarmić swoją sylwetkę dodatkową energią, zdrowiem i dobrym samopoczuciem.

Wszelkie dodatkowe informacje można znaleźć na www.fit4fun.eu

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar