2010-01-25

Moda ślubna

Royal Wedding – Królewskie Wesele

Wybór miejsca na przyjęcie weselne jest najważniejszym elementem rozpoczynającym przygotowania do ślubu. To niezwykle ważna i trudna decyzja, ponieważ wybrane miejsce powinno stworzyć wyjątkową atmosferę przyjęcia weselnego i nadać mu niepowtarzalnego charakteru. W serwisie www.RoyalWedding.pl można znaleźć wyłącznie najpiękniejsze zabytkowe obiekty i stylowe miejsca w Polsce. Przyszli małżonkowie znajdą je na stronie według podziału na rodzaj obiektu: zamki, pałace, dworki, stylowe miejsca; oraz województwo lub dowolnie wybrane słowo kluczowe.

Oprócz bazy miejsc na wymarzone wesele na stronie można znaleźć „Klub Royal Wedding”, gdzie Młode Pary mogą zapoznać się z ofertami profesjonalnych i sprawdzonych wykonawców usług weselnych. W przypadku wątpliwości co do wyboru miejsca na przyjęcie weselne założyciele portalu - wykwalifikowani specjaliści od organizacji ślubów - bezpłatnie pomogą Młodym Parom wybrać miejsce, najbardziej odpowiadające ich wymaganiom.

„Wybór sali gdzie odbędzie się przyjęcie to niełatwa decyzja, od której zależy dobre samopoczucie Młodej Pary i gości. Warto tej decyzji poświęcić nieco czasu, bo dobrze wybrane miejsce zagwarantuje świetną zabawę do białego rana.” - mówi Joanna Kłosińska - Konsultant ślubny w firmie SENSAR.

W zakładce „Do poczytania” można znaleźć ciekawe artykuły i porady, m.in. jak wybrać miejsce na wesele, jak powinien wyglądać idealny ślubny makijaż, jak dobrać do sylwetki krój sukni ślubnej. W przyszłości założyciele portalu planują razem z Partnerami i miejscami weselnymi organizować konkursy dla Młodych Par i akcje promocyjne.Serwis powstał w listopadzie 2009 r. i cały czas się rozwija. Nowych obiektów przybywa z każdym dniem, także już niedługo będzie to największa baza najpiękniejszych, niebanalnych miejsc na organizację uroczystości ślubnej.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar