2010-01-24

ROZRYWKA

Musical z West Endu

Musical z West Endu „The Rat Pack” to realistyczna prezentacja niezapomnianej grupy połowy ubiegłego stulecia i jej członków, czyli Franka Sinatry, Sammy'ego Davisa Jr. oraz Deana Martina.

Wyselekcjonowane, ponadczasowe hity ikon muzyki swingowej i jazzowej: Sinatry, Martina i Davisa Jr. w wykonaniu świetnych wokalistów łudząco do nich podobnych, zagrane przez orkiestrę pod kierownictwem jednego z najlepszych amerykańskich basistów Matthew Freemana w akompaniamencie saksofonu, trąbki, gitary oraz chóru, w towarzystwie pełnych blasku i wdzięku tancerek występujących w niezapomnianych kreacjach. Zapierający dech w piersiach występ w klimacie lat 50’-60’, oddająca ducha czasu scenografia i wspaniali soliści.

Frank Sinatra, którego utwory na samej brytyjskiej liście przebojów spędziły ponad 430 tygodni, Sammy Davis jr., który otrzymał przydomek „Pan Rozrywka” oraz Dean Martin, znany z genialnych ról filmowych, to nieśmiertelne nazwiska srebrnego ekranu i muzyki rozrywkowej. To legendy XX wieku, prawdziwe ikony amerykańskiej historii. Uznawani za najweselszą paczkę przyjaciół w show business’ie, jako Rat Pack w latach 50-tych i 60-tych święcili tryumfy w Las Vegas i Hollywood.

Musical, który powstał w ich oparciu wiele lat później, ciągle powraca na deski West Endu, zachwyca publiczność i zbiera same pochlebne recenzje krytyków, którzy określają go mianem „najlepszej imprezy w mieście”, a od 2002 roku nie schodzi z desek najlepszych teatrów w USA i Europie. Kilku milionowa publiczność zawsze żegna artystów gromkimi brawami, a telewizja i radio przygotowują obszerne relacje z wydarzenia.Warszawa: 23.03.2010, Sala Kongresowa

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar