Zastosowana technologia Silverlight zapewnia optymalne zabezpieczenie odtwarzanego filmu przed jego nielegalnym wykorzystaniem poprzez DRM (Digital Rights Management), a dodatkowo umożliwia oglądanie materiałów wideo w innych przeglądarkach niż jedynie dotychczas wykorzystywanym Internet Explorerze.

Premiera VOD „Wrogów Publicznych” wytwórni Universal Pictures Pierwszym premierowym mega hitem, który zadebiutował w nowej technologii na www.tvscreen.pl jest zbierający doskonałe recenzje oraz rekordową widownię w kinach na całym świecie tegoroczny hit „Wrogowie Publiczni”. Film w reżyserii nominowanego do Oscara Michaela Mana, z wybitną rolą Johnny’ego Deepa jest zarazem pierwszą produkcją Universal Pictures w serwisie. W przeciągu dwóch najbliższych miesięcy w ofercie tvscreen.pl pojawi się kilkadziesiąt filmów z biblioteki światowego dystrybutora NBC Universal. Drugim, premierowym mega hitem, tej światowej wytwórni, dostępnym w tvscreen.pl jest „Ostatni domu po lewej”.

Premiera VOD „Narzeczonego mimo woli” wytwórni Touchstone Pictures
13 stycznia swoją premierę VOD w tvscreen.pl ma także, doceniona przez widzów i krytyków, komedia romantyczna w reżyserii Anne Fletcher, odpowiedzialnej za sukces takich filmów jak "Step up" i "27 sukienek". W głównych rolach grają Sandra Bullock oraz Ryan Reynolds.

Na platformie tvscreen.pl dostępne są również inne tegoroczne mega hity oraz kilkadziesiąt popularnych filmów wytwórni Walt Disney Pictures, Disney/Pixar, Touchstone Pictures oraz Miramax Films.

Produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, zarówno on-line, jak i po pobraniu na komputer osobisty, a także oglądać na dużym ekranie domowego telewizora.

Krótko o filmie Wrogowie Publiczni (Public Enemies), 2009
Reżyserem filmowej adaptacji bestsellera Briana Burroughsa jest nominowany do Oscara Michael Man. Jest to historia znanego agenta rządowego Melvina Purvisa (w tej roli Christian Bale) i ściganego przez niego słynnego gangstera Johnego Dillingera (nominowany do Oscara Johnny Depp) i jego gangu. Osadzony w realiach lat 30-tych XX wieku film przedstawia czasy największego bezprawia w historii Ameryki. Gangsterzy osiągnęli wysoką pozycję w społeczeństwie, równą celebrytom. Próby pokrzyżowania planów znanym przestępcom ukazują czym naprawdę jest FBI. W filmie występują również: zdobywca Oscara - Marion Cotillard, Billy Crudup, Channing Tatum i Lili Taylor.Komentarze (1)

tamara (2010-01-28 21:35:37)
FILM
"Narzeczony mimo woli" to bardzo dobry film! Sandra Bullock ślicznie w nim wygląda - bardzo chudo! ;) Fabuła nie skomplikowana, ale miło się oglada! Polecam zatem :)
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar