2010-01-16

WARTO WIEDZIEĆ

Festiwal Pizzy Festiwal smaków

Płacąc jedynie 19 złotych będzie można skosztować wszystkich smaków pizzy oferowanych w menu Pizza Hut, ponieważ każdą kolejną, zamówioną pizzę otrzymywać będzie się w prezencie. Liczba nie jest limitowana!

„Tę ofertę kierujemy zwłaszcza do tych z naszych Gości, którzy lubią poznawać nowe smaki, cenią sobie różnorodność i chętnie spędzają czas w towarzystwie.” – mówi Izabela Winsztal, Brand Manager Pizza Hut CEE. „Pokazujemy, że wyjście do restauracji z rodziną, czy przyjaciółmi niekoniecznie musi pociągać za sobą duże wydatki. Zasada jest prosta - płacąc raz można odkrywać wszystkie smaki Pizza Hut. Dobra, wspólna i co najważniejsze smaczna „zabawa w nieskończoność” gwarantowana!”

W ramach oferty FESTIWAL PIZZY zamawiać można dowolną pizzę na cieście Pan i Classica. W zależności od liczby i preferencji Gości oferowane są różne wielkości pizzy, przy stałej cenie 19 zł za osobę. Dodatkowo zamówić można Pepsi „wielką dolewkę” w cenie 6,90 zł od osoby. Oferta FESTIWAL PIZZY obowiązuje we wszystkich restauracjach sieci Pizza Hut, od poniedziałku do piątku, do 29 marca br.

„W każdej z restauracji przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje dla naszych Gości. Pozostając w konwencji wspólnej zabawy, aby umilić czas czekającym na kolejne pizze, zapraszamy do korzystania z przygotowanych specjalnie na tę okazje gier towarzyskich, m.in. Poszukiwani, Poszukiwane, w której główną role grają oczywiście... dania z Pizza Hut.” – dodaje Izabela Winsztal.

Komentarze (2)

Nina (2010-02-19 11:05:31)
c.d.
Aha no i żadnych gier i zabaw podczas czekania nie było...
Nina (2010-02-19 11:04:37)
Mogę polecić obżartuchom
Ja byłam wczoraj z chłopakiem i w gruncie rzeczy nie taka świetna jest ta cała promocja... W regulaminie nie ma napisane jaki rozmiar pizzy podają i tu jest haczyk. Kelnerka powiedziała, że jak weźmiemy "podwójny festiwal pizzy" za 38zł to będzie nam mogla podawać pizzę średnią i dopiero jak ją wspólnie zjemy, to następną. Ale możemy też wziąć oddzielnie (też 38) jeśli chcemy zupełnie inne pizze i wtedy będzie podawała każdemu małą... No więc wzięliśmy oddzielnie. Wszystko fajnie, ale odstęp 20 minut między pizzami mocno studzi apetyt, a poza tym po pierwszej rundzie usłyszeliśmy, że "zabrakło puszystych spodów na małe pizze" więc musieliśmy jeść na cienkim, co w pizzy hut dla mnie = tektura. Ja dałam spokój po 4 pizzach, mój chłopak po 5 :) Zapewniam, można się najeść i jeśli ktoś daje radę, to w sumie się to opłaca, ale najgorsze jest to, że dopiero jak zjesz jedną małą pizzę możesz zamówić drugą, a przerwy są po to, żeby się odechciało jeść...
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar