2009-12-13

Buty

Ulubiony model świata Reebok

27 listopada 2009 r. w hali Warszawianki odbył się pokaz nowej kolekcji Mariusza Przybylskiego zatytułowany "Orlando". Artysta należy do grona znanych i cenionych projektantów mody. Cechuje go doskonały warsztat i styl. Kolekcja wiosna-lato 2010 jest zaskakującym nawiązaniem do klasycznej literatury. Główną inspiracją dla projektanta była powieść Virginii Wolf – Orlando, opowiadająca o dwoistości ludzkiej istoty.

By podkreślić dwoistość kolekcji oraz nadać jej ekstrawaganckiego charakteru, Mariusz Przybylski wykorzystał buty marki Reebok – model Ex-O-Fit.

"Reebok to przede wszystkim świetny i nowatorski design wśród marek sportowych, przez co stanowi doskonałe dopełnienie mojej nowej kolekcji" - powiedział Mariusz Przybylski.

Zarówno pokaz jak i stroje zaprezentowane przez Mariusza Przybylskiego wzbudziły wiele pozytywnych emocji. To kolejny pokaz tego projektanta z udziałem marki Reebok, która na stałe wpisała się w świat mody. Model Reebok Ex-O-Fit jest jednym z ulubionych butów projektantów i stylistów. Jego ponadczasowa sylwetka i czysty design w unikalny sposób łączą klasykę i nowoczesność.Komentarze (1)

Lady (2009-12-17 14:20:17)
Ex-O-Fit
fajnie się chłopaki prezentują w tych butach, niby elegancko ale na luzie i o to chodzi!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar