2009-12-07

PLOTKI

Natalie Portman chce być mamą

Natalie Portman chce być mamą. 28-letnia aktorka czuje, że dorosła i że już jest na tyle odpowiedzialna, by móc się ustatkować i założyć rodzinę.

”Czuję, że wchodzę w dojrzały okres, w którym mniej się boję, a może po prostu się starzeję. Myslę o dzieciach i uważam, że tego rodzaju rzeczy nie można zaplanować. To nie jest tak, że możesz nad tym pracować”.

Swoją opinię na temat macierzyństwa aktorka zmieniła po zagraniu roli silniej kobiety w dramacie wojennym 'Brothers', w którym gra u boku Tobey Maguire`a i Jake`a Gyllenhaala.

To była fantastyczna szansa dla mnie ponieważ role pisane dla kobiet są teraz zwykle takie same. Chcą by kobiety grały słodkie dziewczynki, które są zainteresowane jedynie miłością. Zagranie prawdziwej kobiety, która jest silna i jednoczesnie jest dobrą matką, było dla mnie wielką szansą. To nie było aż tak wielkie wyzwanie, gdyż mam najlepszą mamę na świecie więc przez całe życie mam wzór do naśladowania”.

Komentarze (2)

BWrgpLyoRygVWYjc (2012-04-28 21:44:15)
yjbetWIG
HgwejU , [url=http://kmyztbxeansc.com/]kmyztbxeansc[/url], [link=http://ktsauyinzqwv.com/]ktsauyinzqwv[/link], http://tonaecdwguhe.com/
vQRUHOLGMWwt (2012-04-28 04:54:22)
MCjUCxanvVEdOU
Hey, you're the goto exrpet. Thanks for hanging out here.
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar