2009-12-01

PLOTKI

Makijaż z Księżyc w nowiu króluje

Kolejna część sagi "Księżyc w nowiu", która do kin weszła 20 listopada ma ogromny wpływ na młodych, ale okazuje się, że nie tylko. Od momentu pojawienia się tematu wampirów który obecny jest nie tylko w książkach, ale również w filmach, pojawiły się też nowe trendy w makijażu. Ponieważ bohaterowie filmu są bardzo dobrze "zrobieni" moda na blady makijaż weszła również w życie.

Od momentu, gdy na ekrany kin wszedł "Księżyc w nowiu" znacznie wzrosła sprzedaż jasnego podkładu. O 200% wzrosła sprzedaż kosmetyków, które umożliwiają wykonanie bladego – jasnego makijażu. Plotki donoszą, że najlepiej sprzedaje się rozjaśniający puder z drobinkami różu. L'Oreal donosi również, że sprzedaż pudru o odcieniu kości słoniowej wzrosła o 133 %.

Jasną skórę można zobaczyć również wśród gwiazd. Gwiazda Girls Aloud - Nicola Roberts ostatnio wypuściła linię dla jasnej skóry. Sama przyznała, że stworzyła taką linię dlatego, że wie jak ciężko jest znaleźć kosmetyki do jasnej cery.

"Przez wiele lat czułam się jak ta brzydka w zespole Girls Aloud. Byłam wysoka, chuda z rudymi włosami i najjaśniejszą skórą jaką kiedykolwiek u kogoś widziałam, a stałam obok 4 najpiękniejszych dziewcząt w Wielkiej Brytanii Mam nadzieję, że teraz pomogę dziewczynom, które będą miały więcej możliwości, by wyglądać jak najlepiej".

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar