2009-11-25

ROZRYWKA

Reggae Day w Częstochowie po raz drugi

Przyszłoroczną, drugą edycję festiwalu Reggae Day uatrakcyjni losowanie tygodniowego pobytu na Jamajce.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Częstochowie, organizator Reggae Day Festival, podpisał w dniu dzisiejszym umowę z biurem podróży Papaya Maya Tours. To działające od lutego br. w Częstochowie biuro, specjalizuje się w organizowaniu autorskich wyjazdów do Meksyku oraz krajów Ameryki Środkowej i Południowej.

W ramach współpracy z MOSiR-em i w celu promocji Reggae Day, Papaya Maya Tours ufunduje specjalną nagrodę. Będzie nią tygodniowy pobyt w ojczyźnie muzyki reggae.

W losowaniu będą mogły wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie, które zakupią bilet wstępu na festiwal. Szczęśliwy zwycięzca spędzi niezapomniane chwile w opcji all inclusive, w luksusowym hotelu w Montego Bay, najpopularniejszym pod względem turystycznym rejonie Jamajki.

Miniona edycja Reggae Day zgromadziła około 6 tys. fanów tego nurtu muzycznego i jak do tej pory było to największe wydarzenie muzyczne w historii Miejskiego Stadionu „Arena Częstochowa”. W przyszłym roku MOSiR planuje występ jeszcze większej ilości gwiazd i zwiększenie frekwencji do 12 tys. widzów.Za warstwę artystyczną festiwalu odpowiada Kamil Ostrowski z firmy Media Art Music, na co dzień gitarzysta częstochowskiego NEFRE.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar