2009-11-16

PLOTKI

Lohan i Ledger byli razem

Ostatnio mama Lindsay Lohan ujawnia pikantne szczegóły z życia swojej córki. Teraz na jaw wychodzi, że Lindsay spotykała się z aktorem Heathem Ledgerem. Wszystko wypłynęło na wierz w rozmowie telefonicznej z byłym mężem.

"Spotykała się z Heathem zanim umarł. Nie wiem czy wiedziałeś o tym, czy nie, ale ja wiedziałam, bo czasem podrzucałam ją do niego. Byli przyjaciółmi, bardzo, bardzo bliskimi przyjaciółmi".

Lohan brała również udział w pogrzebie Heatha. Po jego śmierci matka Lindsay mówiła do byłego męża, że to śmierć aktorka sprawiła, że życiowa spirala ich córki poszła w dół. Wtedy wdała się również w związek z Samanthą Ronson. "Pogubiła się przez jego śmierć. Zaraz potem pojawiła się Samanta".

Matka Lohan boi się również, że jej córkę spotka taki sam los jak Heatha Ledgera. Heath umarł bo pomieszał leki, wziął 6 różnych tabletek. "Kiedy ona jest pijana i do tego bierze Adderall, zrobi coś podobnego do Heatha. Zrobi to bez chwili zastanowienia się".

Diana Lohan twierdzi również, że wszystkie problemy są spowodowane ich koszmarnym małżeństwem, w którym była obecna przemoc. "Ona nie może być sama" – mówi Diana do byłego męża. "Kiedy śpi, to śpi ze mną...boi się, odczuwa lęki z dzieciństwa, przez to, co nam robiłeś jak ona była jeszcze mała".

Komentarze (1)

qTJFEBTArabiCMQZ (2012-10-01 07:35:13)
XyjwhvhrfeDYIK
Thank God! Someone with brians speaks!
Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar