2009-11-09

Twarz

AA MAKE UP – nowe podkłady

Podkłady AA Make Up dzięki konsystencji dostosowanej do typu cery zapewniają wyjątkowy komfort stosowania. Po nałożeniu podkładu skóra ma wyjątkowo naturalny, świeży wygląd, a jednocześnie jest doskonale chroniona i może swobodnie oddychać.

Składniki aktywne:
• Bezzapachowe, nie zatykają porów
• Odporne na wodę i pot
• Nie powodują podrażnienia spojówek
• Testowane na osobach z atopią i trądzikiem
• Zawierają filtry UV SPF 6
• Posiadają pH neutralne dla skóry


Szybka, łatwa aplikacja: Jak uzyskać równomierny i jednolity koloryt skóry? Podkład nałożyć czubkami palców lub suchą gąbeczką i rozprowadzić go wykonując delikatne, okrężne ruchy, kierując się od środka ku zewnętrznym partiom twarzy. Czynność tę można powtarzać do uzyskania pożądanego efektu. Podkład należy dokładnie rozprowadzić na linii twarzy i żuchwy. W okolicach oczu aplikować lekkimi, punktowymi ruchami w celu minimalizacji podrażnienia.

Korekta małych, miejscowych niedoskonałości: delikatnie nanieść małą ilość podkładu czubkiem palca lub płaskim pędzelkiem na zmienione miejsce. Pozostawić do wchłonięcia. Czynność można powtarzać aż do całkowitej korekcji. Następnie w miarę potrzeby nałożyć podkład na całą twarz.

1. AA Make Up Antybakteryjny podkład matujący
Do cery trądzikowej
Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Idealny do cery tłustej i mieszanej ze skłonnością do powstawania zaskórników. Doskonale kryje zaczerwienienia i niedoskonałości cery. Nie zatyka porów, zapobiega błyszczeniu się skóry, nadając jej matowy wygląd. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Nie powoduje podrażnienia spojówek. Nie zatyka porów. Odporny na wodę i pot. PH neutralne dla skóry.

Dostępne odcienie:
1 Kość słoniowa
2 Piasek
3 Miód
4 Czekolada

Pojemność 30 ml Cena 15,50

2. AA Make Up Wygładzający podkład przeciwzmarszczkowy
Do cery dojrzałej
Do skóry wrażliwej i skłonnej do alergii

Podkład opracowany specjalnie do cery dojrzałej doskonale maskuje zaczerwienienia i wszelkie oznaki zmęczenia. Optycznie wygładza drobne zmarszczki sprawiając, że są mniej widoczne. Testowany dermatologicznie na osobach z chorobami alergicznymi skóry. Nie powoduje podrażnienia spojówek. Nie zatyka porów. Odporny na wodę i pot. PH neutralne dla skóry.

Dostępne odcienie:

1 Kość słoniowa
2 Piasek
3 Miód
4 Czekolada

Pojemność 30 ml Cena 15,50

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar