2009-10-21

PLOTKI

Justin Timberlake popełnia błąd

Przyjaciele 28-letniej gwiazdy są zmartwieni tym, że w związku Justina Timberlake i Jessici Biel są problemy i wywierają na nim presję, by zrobił wszystko, żeby im się udało.

”Przyjaciele Justina zazwyczaj go wspierają, jednak tym razem, jego koledzy są nim rozczarowani. Uważają, że Justin popełnia największy błąd w swoim życiu. Justin i Jessica mają problemy, ale koniec końców, to ona jest czymś najlepszym, co mogło mu się w życiu przydarzyć”.

Justin mógł polegać na swoich kolegach, gdy nie układało mu się w związku i szukał zapomnienia w nocnych klubach, ale pomysł rozstania się z Jessicą wcale im się nie podoba.

”Wszyscy myśleli, że już mu przeszło, ale to wszystko zaczyna się od nowa. Przyjaciele piosenkarza uważają, że jeżeli Justin się nie podda, to będzie w stanie naprawić swój związek, a oni naprawdę tego właśnie dla niego chcą”.

Do tej pory krążyły plotki, że para jest na etapie przeanalizowania swojego związku. Potem pojawiły się plotki o ich rozstaniu, jednak ani Justin Timberlake ani Jessica Biel nie skomentowali w żaden sposób tych plotek.

Komentarze (0)

Copyright by Daniel Feist & Bartek Kozar